Zabudovaná Kryptopeněženka Internetového Prohlížeče Opera Přidává Podporu BTC a Tronu

NEWS, AKTUALITKA, ZPRÁVA, ZPRÁVIČKY, BLESKOVKA, RYCHLOVKA, NEWSKA, NOVINKA, NOVINKY, KRYPTONOVINKY, SHORTS, KRÁTKÁ ZPRÁVA, AKTUÁLNĚ, BREAKING,

Známý webový prohlížeč Opera do své integrované kryptopeněženky přidává podporu transakcí v Bitcoinu a Tronu pro uživatele Androidu.

Opera aktualizuje zabudovanou kryptopeněženku

Uživatelé beta verze prohlížeče pro Android budou moct odesílat a přijímat transakce v kryptoměnách Bitcoin, Tron (TRX) a v TRC10 tokenech. Kromě toho nyní umožní bitcoinové transakce také uživatelům na webu a webovým stránkám.

Opera, která vstoupila do kryptosvěta minuý rok, nyní tvrdí, že přináší Bitcoin na WEB 3. Na svém blogu dále uvádí:

„Doposud naše vestavěná krypto peněženka podporovala pouze Ethereum a ERC tokeny. V současné době to děláme díky podpoře Bitcoinu a TRONu více inkluzivní. Nyní je možné říci, že naše prohlížeče jsou připraveny na Web 3 a že by to měl být nový standard pro všechny prohlížeče.“

Advertisement

Uživatelské rozhraní Opery nevyžaduje žádné rozšíření či aplikace kryptopeněženek. Web 3, na který se prohlížeč připravuje, je internet budoucnosti, založený na blockchainu.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://dailyhodl.com/
https://blogs.opera.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.