Středa, 22 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Sobotní Přehled Posledních NEWS (#SPPN1)

Vítejte opět na Hodlerovi, při čtení sobotního přehledu posledních NEWS (SPPN). Minule jsme si náš nový pořad představili a dnes již startujeme naostro. Pojďme se již tedy podívat, jaké novinky přinesl konec tohoto týdne v kryptosvětě.

Co to je?

NEWS jsou zajímavé aktuality a novinky zahuštěné do podoby krátkých článků. Účelem je nabídnout vám příjemný zážitek na našem webu. Nemusíte se prokousávat dlouhými odstavci omáčky a názorů redaktorů, ale vše podstatné si přečtete během max. několika minut.

Můžete využít web odběr kliknutím na zvoneček a mít o každé novince ihned info. Dále jsme zařadili SPPN. Středeční, resp sobotní, přehled posledních NEWS vychází i pro ty z vás, kteří z jakéhokoli důvodu odběr zapínat nechtějí, nebo si prostě rádi počkají na souhrn.

SPPN

Celníci USA Zabavili Loď Společnosti JPMorgan, Převážela Téměř 20 Tun Kokainu

Bratři Winklevossové: „Bitcoin je Teprve na Začátku”

VISA Investuje do Kryptoměnového Startupu Anchorage

Donald Trump Kritizuje Bitcoin a Vadí mu Také Libra

Newyorkská Metropolitní Banka Uzavřela Účty Emitentovi Teheru (USDT)

Binance Dokončila 8. Čtvrtletní Pálení mincí. „Shořelo” 808 888 BNB v Hodnotě cca 25 mil $

Australské Supermarkety Přijímají Platby v Bitcoinech

Bitcoinová Velryba v Pohybu – Masivní přesun 41 000 BTC ve 12 Transakcích

Zabudovaná Kryptopeněženka Internetového Prohlížeče Opera Přidává Podporu BTC a Tronu

Krátké shrnutí

Jednotlivé články si přečtěte po jejich rozkliknutí. Zatímco bratři Winklevossové jsou stále velmi bulish, Trump přirovnal Bitcoin ke vzduchu. Americký Prezident dále hovořil o Libře, přičemž si myslí, že pokud se chce Facebook stát bankou, musí si požádat o licenci.

Zabavena byla loď vlastněná korporací JPMorgan. Převážela jednu z historicky největších dopadených zásilek kokainu na území USA. Zpráva kontrstuje s některými názory, že drogové transakce probíhají v neregulovaném prostředí kryptoměn. Toto tvrzení však není založeno na konkrétních případech a faktech a zdá se být neověřené a nesprávné.

Problémy Tetheru, potažmo celé burzy Bitfinex, zdá se, nejsou u konce. Zatímco kancelář prokurátora New Yorku  je nadále stíhá u soudu, Metropolitní banka jim ve stejném městě uzavírá účty.

Binance dodržuje plán a dokončuje již osmé pálení BNB. Australané začínají ve svých obchodech střetávat možnost platby v kryptoměnách. Velryba přesouvá bitcoiny a internetový prohlížeč opera, který se připravuje na Web 3, přidává do integrované kryptopeněženky Bitcoin a Tron.

Závěr

Velmi pozitivní týden v kryptosvětě se chýlí ke konci. Na další NEWS se můžete těšit opět v pondělí. Zítra, tedy v neděli, vyjde týdeník HODL a u souhrnu SPPN se na vás budeme těšit opět ve středu. Do té doby si třeba můžete přečíst článek a shlédnout video některého z pořadů, které pro vás pravidelně připravuje kryptokomunita.

 

-Kytka (fb stránka; decentralizované platformy: Steemit, Publish0x)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Zapni si zvoneček, sleduj nás na Facebooku, Instagramu a přidej se do naší free HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Zdroj:
https://kryptohodler.cz/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *