Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

VISA Investuje do Kryptoměnového Startupu Anchorage

Platební gigant VISA podruhé investuje do krypto projektu. Po Libře od Facebooku si zájem této globální platební společnosti získal projekt Anchorage, zaměřený na zakaznickou péči o velké investory.

VISA investuje do krypto projektů

Giganta ve světě platebních karet lákají investice do kryptoměnových projektů. Tentokrát investuje desítky milionů do Anchorage startupu. Ten je zaměřen na tzv. „crypto custody service,” tedy na péči o institucionální krypto investory. Do projektu již dříve zainvestovala 17 mil $ firma Andreessen Horowitz.

Anchorage koncem května představili své řešení, při použití kombinace offline a online uložení kryptoměn. Jejich řešení by mělo zajistit oba typy skladování v jediném produktu. Až 40 mil. $ nových prostředků pak chtějí použít na alternativku k tzv. „cold” (česky studenému – tedy offline) způsobu skladování a zabezpečení aktiv zákazníků. Přesná částka investice VISA nebyla zveřejněna.

Nově chtějí k zajištění bezpečnosti kapitálu klientů implementovat systém vícenásobného schvalování, a např. také biometrický software. Dle vyjádření Anchorage se jim podařilo nalézt „pojistku” proti krádežím, která pokrývá oba typy úschovy digitálních aktiv.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://cointelegraph.com/

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *