Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Celníci USA Zabavili Loď Společnosti JPMorgan, Převážela Téměř 20 Tun Kokainu

Loď vlastněná společností JPMorgan byla zabavena americkými orgány poté, co bylo zjištěno, že přepravovala 20 tun kokainu v hodnotě převyšující miliardu dolarů.

Největší zásilka kokainu

O zprávě nás informoval youtube kanál Crypto Invest. Ten upozornil na to, že zatímco o kryptoměnách někteří hovoří jako o něčem, co slouží k podvodům, tak pro něj i ostatní kryptonadšence je to obyčejná investice a nemají v plánu porušovat zákon. A naopak právě tradiční regulované společnosti, které z výše uvedených důvodů kritizují kryptoměny, mohou být zapletené do nezákonných obchodů.

Zásilka kokainu byla nalezena již 17. června v přístavu ve Philadelphii. Před týdnem se celníci zmocnili lodi, která náklad převážela. Loď byla provozována společností Mediterranean Shipping Co. a vlastněná JPMorgan Asset Management

. Nejméně 6 členů posádky bylo zatčeno a vyšetřování stále probíhá.

Jedná se o jeden z největších drogových zátahů v historii USA. Celkové množství nalezeného kokainu činí téměř 20 tun. Hodnota na černém trhu se odhaduje na 1,3 miliardy dolarů. Společnost JPMorgan to odmítla komentovat.

TIP: Středeční přehled posledních NEWS

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://markets.businessinsider.com/

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *