Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Středeční přehled posledních NEWS

Milí čtenáři Hodlera. Rádi bychom vám oficiálně přestavili novou rubriku NEWS, kterou jsme nadávno zařadili do našeho programu. Zatím to testujeme a nevylučujeme případné změny. Zároveň bychom se vás rádi zeptali na váš názor. A rovnou si shrneme poslední novinky od začátku týdne.

Představujeme NEWS

Účel krátkých novinek je celkem jasný. Šlo nám o to, abychom vám nabídli velmi stručné a jasné info o nejnovějších zajímavých novinkách. V kombinaci se zvonečkem si od toho slibujeme, že vám můžeme poskytnout zajímavý zážitek na našem webu. NEWS jsou navrženy tak, aby vám poskytly ty nejdůležitější informace bez omáčky kolem.

Snažili jsme se vytvořit velmi seriózní, byť zatím poměrně nízkonákladové, zpravodajství. Žádné zdlouhavé úvody, žádné polopravdy v nadpisech a clickbajty. A taky žádné zbytečné řeči kolem a názory redaktorů. Usilujeme o co nejefektivnější formu jak pro nás, tak především pro vás. Proč byste se měli zdlouhavě prokousávat dlouhými články, když se to podstatné dá shrnout velmi krátce?

Dejte nám vědět svůj názor

Víme, že nikomu z vás se zatím moc nechce nám psát. Prostě příjdete, přečtete si co vás zajímá a musíte běžet. Chápeme to, ale dnes nám dovolte, abychom vás opravdu požádali o váš názor. Je to pro nás skutečně moc důležité. Napište nám, jak se vám na Hodlerovi po zavedení NEWS líbí. Dejte nám vědět, zda jste spokojení a co bychom mohli dělat lépe. Můžete využít komentáře pod článkem, nebo sociální sítě. Napište nám prosím hned: ZDE. Děkujeme.

Krátký souhrn posledních NEWS

Dogecoin (DOGE) Byl Zalistován na Binance

Ledger Našel Bezpečnostní Hrozbu v Konkurenční Kryptopeněžence Trezor

Na Publish0x Probíhá Soutěž o 200 $ v ETH. Předmětem je Odůvodnit své Portfolio

Americká Komise Pro Cenné Papíry SEC Chce Monitorovat Blockchain Rizika

Bitcoin Hash Rate Dosáhla Nového Maxima (ATH)

Oběti Podvodu v Číně Tvrdí: „Justin Sun ani Tron Nás Nevarovali Včas!”

Legendární Obchodník Peter Brandt: „Bitcoin Může Čelit Až 80% Korekci”

ECB Varuje: „Kryptoměna Facebooku Libra je Nebezpečná a Musí Být Regulována”

8 Milionů Dolarů v BTC z Hacku Binance je v pohybu

Závěr

V tomto článku jsme vám předstvili novou rubriku NEWS, která je navržena tak, aby vám přinesla to nejaktuálnější info v zahuštěné formě. Poprosili jsme vás, abyste nám určitě napsali svůj názor. Jak se na webu KryptoHodler cítíte? A jak se vám zde líbí po zavedení NEWS, je to pro vás užitečné? Co můžeme zlepšit? Také jsme si krátce shrnuli NEWS od začátku týdne. Budeme se těšit na vaše názory a připomínky.

-Kytka (fb stránka; decentralizované platformy: Steemit, Publish0x)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Zapni si zvoneček, sleduj nás na Facebooku, Instagramu a přidej se do naší free HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *