Americká Komise Pro Cenné Papíry SEC Chce Monitorovat Blockchain Rizika

NOVINKY, AKTUALITY, AKTUALITKA, BLESKOVKA, RYCHLOVKA, ZPRÁVA, KRYPTOMĚNY, BITCOIN, KRYPTOHODLER, ZPRÁVIČKY, KRÁTKÉ, SHORT, BRAKING, SHORT NEWS, NEWS, RYCHLÉ, INFO, INFORMACE, CO NOVÉHO, AKTUÁLNĚ, IHNED, HNED, RYCHLE, SVĚT,

Komise pro cenné papíry a burzy Spojených států usiluje o komerčně dostupné předplatné dat z blockchainu.

SEC je přitom již dlouhodobě kritizována za to, že nic nedělá a neustále jen odkládá rozhodnutí o žádostech na schválení některých produktů navázaných na kryptoměny (ETF). Nyní projevili zájem o „komerčně dostupné předplatné COTS (COTS) pro podnikové údaje o blokových datech, aby podpořila své úsilí o monitorování rizika…” Zajímají se především o data z bloků Bitcoinu, Etherea a některých dalších kryptoměn (Bitcoin Cash, Stellar, Zcash, EOS, NEO a XRP). Nyní čekají na cenové nabídky potenciálních poskytovatelů takového předplatného.

Čas utíká a někteří věří, že blockchain má potenciál zcela změnit způsob, jakým žijeme, s čímž souvisí i riziko zhoršeného postavení USA ve světě a technologického zaostávání, pokud by příliš dlouho otáleli. Zda tento krok pomůže komisi lépe ragovat na potřeby moderního světa a prosazovat v něm své regulace ukáže budoucnost.

Advertisement

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled, nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://www.ccn.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.