Pondělí, 22 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Americká Komise Pro Cenné Papíry SEC Chce Monitorovat Blockchain Rizika

Komise pro cenné papíry a burzy Spojených států usiluje o komerčně dostupné předplatné dat z blockchainu.

SEC je přitom již dlouhodobě kritizována za to, že nic nedělá a neustále jen odkládá rozhodnutí o žádostech na schválení některých produktů navázaných na kryptoměny (ETF). Nyní projevili zájem o „komerčně dostupné předplatné COTS (COTS) pro podnikové údaje o blokových datech, aby podpořila své úsilí o monitorování rizika…” Zajímají se především o data z bloků Bitcoinu, Etherea a některých dalších kryptoměn (Bitcoin Cash, Stellar, Zcash, EOS, NEO a XRP). Nyní čekají na cenové nabídky potenciálních poskytovatelů takového předplatného.

Čas utíká a někteří věří, že blockchain má potenciál zcela změnit způsob, jakým žijeme, s čímž souvisí i riziko zhoršeného postavení USA ve světě a technologického zaostávání, pokud by příliš dlouho otáleli. Zda tento krok pomůže komisi lépe ragovat na potřeby moderního světa a prosazovat v něm své regulace ukáže budoucnost.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled, nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://www.ccn.com

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *