Na Publish0x Probíhá Soutěž o 200 $ v ETH. Předmětem je Odůvodnit své Portfolio

NEWS, AKTUALITKA, ZPRÁVA, ZPRÁVIČKY, BLESKOVKA, RYCHLOVKA, NEWSKA, NOVINKA, NOVINKY, KRYPTONOVINKY, SHORTS, KRÁTKÁ ZPRÁVA, AKTUÁLNĚ, BREAKING,

Decentralizovaná blogovací platforma Publish0x vyhlásila soutěž „Ukaž své portfolio (ShowYourPortfolio)”, ve které si 3 nejlepší hodleři mezi sebou rozdělí 200 dolarů v Ethereu.

Pro hodlery a příznivce blockchainových sociálních sítí či blogů může být tato výzva zajímavá. Autoři (blogeři) mají týden na to, aby napsali článek o tom, které kryptoměny mají v portfoliu a odůvodnili proč. Do nadpisu a do tagu v článku je třeba napsat #ShowYourPortfolio. Pořadatelé dále vybízejí, abyste si množství držených mincí a tokenů udrželi v tajnosti, postačí screen z blogfolia či obdobné aplikace se zakrytými částkami. Následně je třeba zdůvodnit až 5 kryptoměn z vašeho portfolia. Hodnotí se nejen obsah, ale také zpracování článku a obsah musí být vaše vlastní dílo.

Více informací a pravidla najdete zde a pokud ještě nejste registrovaní a chcete se zůčastnit, tak zde najdete návod k registraci na platformě Publish0x.

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled, nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://www.publish0x.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.