Čtvrtek, 22 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Vydělávej s Publish0x | Blogovací platforma, která vyplácí tokeny autorům i čtenářům

Přidej se na Publish0x. Je to nový blog, resp. blogovací platforma, která odměňuje autory obsahu i samotné čtenáře nějakou kryptoměnou. To znamená, že i pouhým čtením zajímavého obsahu si můžeš vydělat pár tokenů. Zde najdeš v krátkosti vše, co potřebuješ vědět.

TIP: Zúčastni se naší SOUTĚŽE o měsíční členství v IXtrading akademii, která právě probíhá na Publish0x (klikni ZDE).

Vydělávej kryptoměny čtením

Nejen autoři, ale také čtenáři jsou na Publish0x odměňováni. Když navštívíš zajímavý článek, jako je třeba tento, tak můžeš autorovi poslat příspěvek, „tipnout ho”. Na obrázku vidíš, jak to funguje. „Tip” je rozdělen mezi autora a čtenáře. Jednoduše si zvolíš, kolik procent dárku poputuje autorovi a kolik tobě.

Já doporučuji blogerovi nechat více, a to podle toho, jak moc se ti článek líbil. Přece jen, autor si dal práci s článkem, tak si od tebe zaslouží příspěvek. Kromě toho můžeš zajímavý obsah sdílet dál a použít svůj ref link s 5% odměnou, která se neodečte autorovi ani čtenářům, ale dostaneš ji navíc z „reward poolu”. Veškeré tokeny přitom pocházejí právě odtud. Zakladatelé si nic nenechali pro sebe a neproběhlo ani žádné ICO!

Publish0x, tips, příspěvek, vydělat, token

Vydělej si krypto psaním blogu

Pokud jsi autor, máš něco zajímavého, o čem bys rád psal, rád fotíš, nebo zkrátka tvoříš nějaký obsah, přidej se na Publish0x. Zde dostaneš nejen prostor, šířit své nápady, myšlenky a výtvory do světa, ale můžeš si tím dokonce vydělat pár tokenů. Kdokoli se na Publish0x může registrovat, přečíst si tvůj článek a poslat ti příspěvek (tip).

Aby ses mohl stát autorem, musíš vyplnit žádost, ale o tom později. Dále je třeba zdůraznit, že Publish0x nemá rádo zkopírovaný obsah. V podmínkách dokonce stojí, že pokud použiješ cizí obrázky, které nejsou volně použitelné a šířitelné (tzv. creative commons), nebo když zkopíruješ text či části textu odjinud, tak ti můžou okamžitě zrušit účet a přijdeš i o vydělané tokeny. Takže pozor na to.

Tokeny

Každý den máš omezený počet tokenů, které můžeš rozdat a první tip dne je největší. Tokeny jdou z „kapsy” platformy, čtenáři ani autoři nic neplatí a nemusí vkládat žádnou počáteční investici apod. Ze začátku zde byl pouze token Bounty0x (BNTY). Nyní přidali token Hydro, a do budoucna slibují přidat mnoho dalších ERC-20 tokenů. Výběr je možný už od 0.5 $ a to na ERC-20 peněženku (např. MyCrypto, MyEtherWallet).

Registrace

Jednoduše se zaregistruj a vyzkoušej si Publish0x sám. Pokračuj přímo na blog, kde najdeš info, jak se registrovat. Klikni sem. Na Hodlerovi už blog nějakou dobu používáme, přidávám tam komentáře (jakési zamyšlení) k článkům. Zatím platforma funguje skvěle, tokeny vyplácejí, aplikace se rozrůstá a už teď se těšíme, co z toho bude za pár let.

Závěr

Jsem velkým příznivcem blockchainových projektů a aplikací, které vytvářejí zdravou konkurenci k zaběhnutým platformám, jako je youtube, facebook, medium a další. Viz. např. Steemit. Tyto nové sociální a internetové platformy nám často dávají možnost vydělat si pár tokenů, dávají nám lepší možnosti ochrany svých dat a přicházejí s reálným využitím blockchainové technologie. Publish0x je ve fázi beta, stále se jedná o velmi mladý projekt, ale dle mého názoru má potenciál konkurovat i těm největším blogovacím platformám a možná je i překonat, ale to ukáže až čas.

-Kytka (fb stránka, steemit, Publish0x)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Určitě se přidej do naší fb HODL skupiny a využij odkazy na decentralizované platformy výše. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *