Pondělí, 22 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Co umí Steemit? Vyzkoušejte blockchainovou sociální síť a vydělejte si pár mincí

Pojďte si vyzkoušet Steemit. Z jedné části blog, částečně sociální síť, která vás odmění za její používání. V tomto motivačním článku bych vás chtěl nadchnout a motivovat k tomu, abyste si Steemit určitě vyzkoušeli. Nebudete litovat! Mohl bych vás samozřejmě zahltit tunou teorie, ale to opravdu není mým cílem. Steemit můžete jednoduše začít používat a vše se naučit průběžně.

Vyzkoušejte Steemit – je to budoucnost

Proč byste měli začít používat Steemit? Vytvořit účet zvládnete během několika minut, je to zdarma a otevřou se vám dveře do nového světa. Steemit je samozřejmě zcela funkční, ale jeho prostředí je tak nějak správně nedokonalé a původní. Budete si tam připadat jako byste znovu zažívali začátek internetových soc. sítí a do jisté míry tomu tak i je.

Máte možnost být u něčeho nového, něčeho, co funguje na technologii blockchain. Pokud jste si tedy už nějakou dobu přáli začít využívat blockchain, decentralizovaná aplikace (DApp) Steemit je určitě dobrou volbou a má slibnou budoucnost. Kromě sociální sítě kombinované s blogem získáte registrací přístup do dalších aplikací, např. DTube (decentralizovaná obdoba youtube).

Sleduj mě na steemitu 😉

Na steemitu už nyní funguje československá komunita

Tato sociální síť už funguje téměř 3 roky. Za tu dobu se tady vytvořila komunita našich krajanů. Panuje tu přátelská atmosféra a všichni jsou tu milí a nápomocní, což už třeba na facebooku bohužel dávno neplatí.

Díky štítkům cesky, slovensky a czsk si můžete vyhledat pouze obsah, který je v češtině nebo ve slovenštině. Pokud se rozhodnete začít tvořit vlastní příspěvky v naší mateřštině, určitě tyto štítky nezapomeňte použít, aby je ostatní snadno našli.

Jak vydělat na steemitu

Tady vás možná trochu zklamu, ale věřím, že to nebude velké zklamání. Steemit rozhodně není koncipován jako příležitost na rychlé zbohatnutí. Ale zamysleme se, kdyby každý uživatel snadno vydělal velké množství Steemu, jak dlouho by trvalo, než by tato kryptoměna dosáhla úplného dna?

Nevyděláte sice hned velké peníze, ale na běžných sítích vám nedají nic a ještě si na vás a vašich datech vydělají, takže skutečně není nad čím váhat. Pár mincí si časem určitě vyděláte a kdo ví, třeba se časem jejich hodnota znásobí.

Jak začít?

Jednoduše se registrujte (zde) a můžete začít. Ze začátku vám stačí vědět tolik, že je dobré upvotovat zajímavé příspěvky ostatních, a to nejlépe co nejdřív po jejich publikování. Upvote je obdobou lajků na fb. Také můžete začít sami něco tvořit, ale pozor, obsah musí být originální. Nikdy nekopírujte cizí články a používejte pouze vlastní obrázky, popř. takové, které jsou volně šiřitelné. Každý příspěvek má týden na to, aby nabral co nejvíc hlasů a vydělal vám.

Steem, Steem Power, Steem Dollars

Steem je aktuálně 42. kryptoměna dle tržní kapitalizace. Běžně se s ní potkáte na burzách a můžete ji snadno prodat, nebo hodlovat. Na steemitu se kromě toho setkáte se Steem Dollars a Steem Power. Ze začátku vám doporučuji sbírat si co nejvíce steem power (zvolíte „Rewards: Power Up 100%” při publikování příspěvků). Zpočátku totiž budete poměrně dost limitováni počtem možných příspěvků, komentářů či upvotů denně.

Užitečné odkazy

Série návodů na Steemit – ZDE

První díl Otázek (Co umí Steemit?) – ZDE

Steem Supply (kolik můžete aktuálně napsat příspěvků/rozdat upvotů) – ZDE

Závěr

To by pro začátek stačilo. Steem toho nabízí mnohem víc, ale jak už bylo řečeno v úvodu, účelem tohoto článku je vás nadchnout pro to, abyste si vyzkoušeli Steemit a začali ho používat. Steemit je skvělá možnost, jak se můžete stát součástí příjemné komunity, začít používat produkt technologie blockchain a ještě si vydělat pár mincí, jejichž cena může v budoucnosti růst.

Nic na tom není. Jdi na Steemit, klikni na „sign up for free” a vytvoř si účet (počkáš pár dní, než tě schválí, a je to).

-Kytka (fb stránka, steemit, Publish0x)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Určitě se přidej do naší fb HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *