Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Faketoshi vypsal odměnu na Hodlonauta! Dostal naloženo od CZ (CEO Binance) i od komunity

Příběh jak vystřižený z divokého západu. Craig Wright vypsal odměnu na Hodlonauta, chce jméno a adresu. Ten ho totiž nazval podvodníkem za to, že se neprávem nazývá jménem Satoshi Nakamoto. „My všichni jsme Hodlonaut!” Tak zní odpověď komunity pro Faketoshiho (falešného Satoshiho), jak mu mnozí přezdívají, protože nikdy neprokázal, že jím skutečně je. CEO Binance se v reakci na to rozhodl delistovat BSV.

Pravý Satoshi Nakamoto, ať už šlo o jednotlivce nebo skupinu, vytvořil Bitcoin a postupně se stáhl v zájmu zachování decentralizace, později pravděpodobně zemřel. Ať už to byl kdokoli, to teď nechme stranou, s téměř 100% jistotou se můžeme domnívat, že jím rozhodně není Craig Steven Wright.

TIP: Nezapomeň se zůčastnit naší soutěže, která končí již dnes ve 22:00! Soutěžní článek najdeš ZDE.

Faketoshi dostal naloženo od komunity

Chtěl vypsat odměnu na Hodlnauta, člena bitcoinové komunity, nyní bude jeho Bitcoin SV delistován z Binance a čelí vlně nelibosti v komunitě. Craig Wright sklízí, co zasel. Možná si ještě pamatujete na hloupé výhrůžky tohoto pána, které sypal na všechny strany před, během i po forku BCH. Prohlásil se za Satoshiho a myslel si, že jeho Bitcoin Cash SV porazí všechny ostatní kryptoměny. Postupně však propadá dolů…

Hodlonaut vs. faketoshi

Hodlonaut je uživatel twitteru a mimochodem také tvůrce The Lightning Torch, což je pochodeň plateb, předávaná pomocí Lighting Networku, která má demonstrovat jeho hodnotu a sílu. Byla to původně jen taková „srandička”, ale čím více lidí se zúčastnilo, tím větší výzva se z toho stává pro samotný Lightning Network i pro jednotlivé uzly.

Hodlonaut neuznává Craiga Wrighta coby Satoshiho. V několika svých tweetech ho nazval podvodníkem a určitě není sám, kdo si to myslí. Spíš právě naopak, myslí si to prakticky všichni, proto není divu, že jeho tweety sdílely tisíce lidí. Falešný Satoshi by ho za to rád žaloval, avšak nezná jeho pravé jméno. Rozhodl se proto, že na něj vypíše odměnu 5 000 dolarů v kryptoměně BSV.

Požaduje omluvu a podnikl dokonce i právní kroky. Vyzval Hodlonauta prostřednictvím twitteru, aby se do 7 dní omluvil, vše smazal a uznal, že je pravý Satoshi. Dopis přeposlal a oznámil to také několka webům o kryptoměnách, např. Bitcoinmagazine.com.

V případě neuposlechnutí je prý rozhodnut jakoukoli cestou získat údaje o Hodlonautovi, třeba i z rozhodnutí soudu přímo od Twitteru a následně proti němu podniknout právní kroky za hanobení osobnosti.

Komunita promluvila: „My všichni jsme Hodlonaut!” (#WeAreAllHodlonaut).

Níže si můžete prohlédnout některé zajímavé tweety.

hodlonaut

cz, delistuje, BSV

Binance delistuje Bitcoin Cash SV

Jak již bylo řečeno, odezva za útok na osobní údaje Hodlonauta na sebe nenechala dlouho čekat. Craig „Faketoshi” Wright, jak mu mnozí přezdívají, na sebe přivolal lavinu. Kryptokomunita se postavila za Hodlonauta a Changpeng Zhao (CZ), CEO Binance, na svém twitteru oznámil, že delistují BSV.

Na kurzu Bitcoin Cash SV (BSV) se to zatím neprojevilo, což je poněkud překvapivé. Nicméně, pokud bude z Binance skutečně delistován, je možné očekávat výrazný pád ceny. Doufáme, že z našich čtenářů do této kryptoměny nikdo neinvestoval. Okolnosti vzniku i rétorika zakladatele totiž mluví za vše.

Video

O této zprávě u nás jako první informoval youtuber Crypto Invest – Cesta k Bohatstvu. Níže si můžete pustit jeho vyjádření k dané události a po rozkliknutí videa přejít přímo na ytb kanál a zanechat mu tam třeba lajk. Než tak ale uděláš, nezapomeň se zůčastnit naší soutěže, která končí již dnes ve 22:00! Soutěžní článek najdeš ZDE.

 

-Kytka (fb stránka, steemit, Publish0x)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Určitě se přidej do naší fb HODL skupiny a využij odkazy na decentralizované platformy výše. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

 

https://youtu.be/ylFjTS_hSJI?t=187

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *