Středa, 22 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Rozhovor | Analytik IXOYE nebude Bitcoin prodávat pod 11 200 $ (Vyhodnocení soutěže)

Druhý díl rozhovoru s analytikem s trochu zvláštním jménem IXOYE bude velmi zajímavý. Dovolí nám nahlédnout, jak se říká, do duše. Poznáte ho trohu z té lidské stránky. Nebude chybět také pohled na trh. Jaký dlouhodobý cíl si stanovil? A jak už název napovídá, řekne nám, do jaké ceny bude hodlovat a co bude sledovat potom. Řeč bude mimo jiné také o regulacích kryptoměn a v neposlední řadě vyhlásíme vítěze soutěže o měsíční výuku institucionálního přístupu k trhu v IXtrading akademii.

TIP: Coinbase | (Pro, Earn) Kompletní info o vstupní bráně do kryptosvěta

Ahoj IXOYE, vítej opět na Hodlerovi. Po zveřejnění tohoto článku možná řada lidí pochopí, kým vlastně jsi. Pojďme začít tvou nemocí, ok?

Nemoc? No, jak se to vezme. Určili mi diagnózu, a jen proto, že jsem si to přečetl, tak to vím, ale já se jinak cítím naprosto v pořádku. 🙂 Asperger. Je to taková porucha osobnosti a každý si na netu může vyhledat, co to obnáší. Pro snadnou představu ukázkového Aspergera rád poukazuji na Sheldona z Teorie Velkého Třesku. Těžký toť život se mnou… 😀

Je to ale něco za něco. Možná se chovám často jako debil, ale nevyměnil bych to. Jsem rád za inteligenci, za dedukci a analytické myšlení, které mám.

Věřte mi, nejde mi to zkombinovat, být dobrým traderem a zároveň se neozvat, když někde pramení nespravedlnost či jiné zlo. Hodně mě vytáčí například hloupost lidí, naivita, sobeckost, lakomství, podvod, lež, zášť a především nenávist. Toto jsou všechno projevy skutečné nemoci lidstva. A pár vulgárních názorů a osobních narážek do pokřivených? To je proti tomu zanedbatelné.

Umí alespoň někteří lidé ocenit tvoji práci i přes to, jaký jsi?

Každý, kdo čte mé analýzy, musí vědět, že do nich dávám ohromnou část sebe. Že se svými čtenáři jednám jako s rodinou, jako s dětmi, když jim trpělivě a postupně věci objasňuji. Pokud to neví, dělám pravděpodobně něco špatně. Nejsem ale schopen posoudit, co.

Často jsem ale zlý. Hodně zlý, namyšlený, povrchní, arogantní, upřímný. Jsem na lidi tvrdý. I to je ale součást celkové mé strategie, je to jen taková póza. Tříbí to lidi kolem mě. Je to filtr, který odpuzuje zlé. Každá narážka, každé rýpnutí mi odhalí několik dost podstatných věcí o lidech. Nebudem si nic nalhávat. Lidstvo je krutě zkažené. Jak jsem před chvíli řekl, neseru se s lidmi proto, abych oddělil “zrno od plev” kolem sebe. Funguje to, skutečně jsou díky tomu kolem mě lidé, kteří za to stojí.

A jak lidé reagují, co jsi zjistil?

V poslední době to dávám například dost silně na sociálních sítích najevo, kde se i dost nemístně do lidí navážím. Reakce jsou ale neuvěřitelné. A to nemluvím o reakcích lidí, kteří si to vztahují na sebe a jak kvočny kvokají. Mluvím o těch dobrých. O těch, kteří skutečně v srdci za něco stojí.

Nejen, že i přes očividné nadávky dokážou poděkovat, ale zároveň píšou soukromě a podporují mě. Je to vážně neskutečné a ohromně si toho cením, protože mi to dává naději, že lidstvo není definitivně ztracené. To jsou lidé, kterým bez meškání pomohu s čímkoliv. To jsou lidé, kteří uvnitř sebe neomylně ví, že k nim nemluvím, nepřipouští si negativní, netýká se jich.

Takže ano, je spousty těch, kteří si mé názory na trh a jeho chování velmi cení. A popravdě, i kdyby to byl pouze jeden člověk, tak to za to stálo, protože i Noe byl jeden, stejně tak Abrahám, a zrovna tak Kristus. Čtenáři teď asi už pochopili že, že jsem věřící. 🙂

To jsi mi nahrál, minule jsme nedokončili vysvětlení tvé přezdívky IXOYE, můžeš to teď prosím udělat?

Co se týče mé přezdívky IXOYE, nebo také jen IX.., je to anagram řeckých slov „Ježíš Kristus, Syn Boží, spasitel.” IX.. je pouze zkratka, značící iniciály Krista.

Neměj obavy, že bych se považoval za mesiáše. 😀 Má to vlastní význam ukrytý v historii našeho rodu, kdy Marie, matka Ježíšova, byla v podstatě má 36x prateta a Ježíš mým 36x prabratrancem. Jsme rodem Krále Davida z manželky Batšeby, syna krále Šalamouna. Kristova jména si cením, protože pro člověka mnoho vykonal a jsem s ním spojen krví, je to můj „Bratr”.

Kdysi jsem velmi bloudil, než mě má babička a táta postavili před hotovou věc a vyložili mi naší historii. Bylo to v době, kdy jsem prožil klinickou smrt a probral se zpět mezi živé. O tom ale mluvit nebudu, protože je to velmi osobní.

Tímto rozhovorem možná hodně lidí naštveme, co bys jim vzkázal?

Co bych komu vzkazoval? Spousty věcí jim přijde úsměvné, protože nepochopí nic z toho, co tu říkám, natož aby pochopili, co tím myslím a sleduji. Celkově mě jen už nebaví házet perly nevděčným. Všichni známe to Biblické přísloví, ne?

Abych to trochu zmírnil, jsem jaký jsem. Vím o sobě, že mé chování není kolikrát kosher, nebo to tak tedy alespoň pro pozorovatele vypadá, ale tak.., buď se lidi budou soustředit na to, co si o některých myslím, nebo jim jde o můj názor na vývoj trhu. To je na každém, zdali překousne moji “umělou” povrchnost, ale bude si cenit znalostí trhu, nebo jestli se v mém rýpání bude spatřovat a tím na sebe upozorňovat.

Potěšme tedy raději trochu hodlery. Stanovil sis nějaký cíl, co se týče toho HODLu?

Ale ano, stanovil. Vždy musíme znát vlastní cíl. Nemohu v tuhle chvíli říci přesně, ale na svůj BTC sáhnu až ve chvíli, kdy cena bude atakovat hladinu přibližně někde kolem ceny 11 200 $. Tam podle situace budu teprve posuzovat, zda-li využiji (očekávané) korekce a lehce si zaspekuluji na pokles a Bitcoin při té příležitosti ještě krapet namnožím. Do té doby nemá smysl s tím nějak hýbat.

Například v tuhle chvíli je celkem možné, že se trh vrátí zpět na své LOW. Mě ale nestojí to riziko za to. Neprodám na dně. V tuhle chvíli již totiž není jasné, jestli se trh na LOW skutečně vrátí. Tedy alespoň já za to nyní nemohu dát ruku do ohně, jako při jiných situacích na trhu v minulosti.

Ok, k tomu se ještě vrátíme v závěru. Teď něco na odlehčení. Co říká manželka na tvoji práci, máš na ni při tradingu vůbec čas?

Moje manželka je úžasná žena, tedy určitě pro mě. Jiní by třeba ten názor nesdíleli, ale já ano. To proto jsme spolu. Co říká na mojí práci? No žasne, nechápe… Ono to v podstatě hodně lidí nechápe. Neříkám, že mé predikce vychází na 100 %, jsem jen člověk a zrovna tak se mohu dopustit kardinální chyby.

Přesto, když vidím, kam jsem se za ty roky dostal, proč bych měl pochybovat sám o sobě? Ale jedno je jisté, trávím tím ohromné množství času, a to víš, že jí to kolikrát přeleze přes hlavu a už to jede… Já ale myslím, že většina ženatých či zadaných mužů pohybujících se v tradingu bude vědět, o čem mluvím. 🙂

 

Kde vidíš kryptoměny za deset let?

Nevím, nemám konkrétní představu, co bude s kryptem za deset let. Co ale vidím, je,  jak národní státy pomalu utahují legislativu kolem kryptoměn. Zákony AML jsou dávno platné a postupně se aplikují i na kryptoměny a to především skrze kryptoburzy jako subjekty. Zatím je ze strany států špatná vymahatelnost, lépe řečeno, vše v tuhle chvíli stojí pouze na vymahatelnosti.

Už dnes ale všichni vidíme, jakým směrem se musela hnout např. burza LocalBitcoin. I tato burza se již pomalu přizpůsobuje AML. Dále například Blockchain.info, Binance, Bitstamp již roky, Coinmate. Zde ale mluvíme jen o verifikaci uživatelů. Celé to zajde mnohem dále. A přátelé z právního prostředí mi to neustále potvrzují.

Jaký vliv na kryptoměny lze tedy očekávat a kam až to zajde?

Já myslím, že celkově dobrý. Sice to potlačí původní myšlenku kryptoměn, jako především anonymitu apod., ale paradoxně to kryptu samotnému pomůže ke všeobecnému přijetí.

A kam až to zajde.., nevím tedy, jak s Altcoiny, kolik se jich chytne, kolik zůstane, protože se hlavně bavíme o Bitcoinu, od kterého se odvíjí vše další. Ovšem co určitě mohu říci, že anonymní krypto typu Monero či nové MimbleWimble budoucnost nemá. Tedy má, ale rozhodně ne legální, oficiální..

Opravdu chceš čtenářům tvrdit, že Monero nemá budoucnost?

Nechci vyloženě tvrdit, že ji anonymní kryptoměny nemají, ochrana soukromí je důležitá věc. Bude to ale pouhá šmelina na dark webu v dolarových hodnotách. Nebude burza, která by to směnila, protože burza, která by tyto kryptoměny měla zalistované, prostě nebude mít licenci k provozu. Žádná burza se licence nevzdá a anonymní krypto jednoduše odepíšou. Svět o to nebude nakonec mít zájem a zůstane to pouze pro hrstku nadšenců. AML je prostě síla…

 

Pojďme k tradingu. Jsme podle tebe již v bull marketu?

Bull market zde určitě ještě nemáme. Ale jak jsme si řekli. Trh je skutečně iracionální veličina a hlavně organická, živoucí. Takže abych to nějak shrnul.

Nelze jednoznačně říci, že cena 3200 $ byla LOW korekce. Protože technický prostor, který trh nabízí ke korekci, je na hladinu posledního ATH, a tedy na hladinu z dob MtGox cca 1170 $. Jestli tento prostor trh využije či ne, to skutečně nelze jednoznačně tvrdit.

Mám ale argument, proč se domnívat, že LOW máme skutečně za sebou. Pokud to vezmu dle trhu Bitstamp, kde sleduji vývoj ceny, tak LOW je na ceně 3122 $. Je to vcelku dosti nevýrazná hladina, ale má své opodstatnění. Nastal odraz od S/R hladiny dalšího z Hidden Gapů v trhu.

Můžeš čtenářům trochu objasnit, co je Hidden Gap?

Vzhledem k tomu, že HGapy jsou institucionální hladiny v trhu, a pokud se zamyslíte, co jsem řekl v minulém díle, možná to leckomu zapadne… Není totiž podmínkou, že Hidden Gap musí být uzavřen, může v trhu viset navždy..

Hidden Gap (Bitstamp 4869 – 5380 $), o kterém jsem měl 100% jistotu, že bude uzavřen, pro jeho unikátní specifičnost, uzavřen byl a tedy v tuhle chvíli trhu skutečně v růstu nic nebrání. Nyní už to bude jen záležet na ochotě a strachu obchodníků.

Přesto je tu prostor pro korekci (možná na 3971 $), ale níže než je LOW mám dojem, že se trh již nepodívá. Jsou tam již jiné zájmy..

Většina analytiků se rádi chlubí svými úspěchy, ale zkus říct nějaký největší propadák, co?

No, tak nějak když nad tím přemýšlím, nevím, jestli se mi podařil za dobu mé veřejné činnosti vyloženě nějaký fail. Co se predikcí týče, nejsou samozřejmě nikdy 100%. Ne, že bych se mýlil například v dlouhodobé predikci, ale kolikrát intradenně tlačím na pilu. Trh ale vždy potřebuje čas, třeba si zkonsolidovat cenu, a tak podobně…

Na trhu se velmi těžce předpokládá čas, kdy se trh “utrhne” nějakým směrem. Ale snadno lze určit, do jakých hladin se pohne. Jen si na to trpělivě počkat. Rizika neúspěchu lze eliminovat kvalitně nastaveným Risk a Money managementem.

Ale jinak, jako každý jiný pořádný trader, také jsem v minulosti vynuloval svůj forexový účet. To k tradingu patří a je to jedno z nejlepších školení psychologie.

Minule jsi se do CZ/SK traderů pořádně obul. Ozval se ti někdo s žádostí o omluvu, nebo s nějakým komentářem k tomu?

Ano. Dostal jsem několik zpráv typu: “dobře Ty..,” ale negativní ohlas kupodivu žádný. Ono takhle, 98% z těch lidí, ke kterým jsem to namířil, si to ani nepřipustí, protože se mají za borce tradery, analytiky. A ono je to ve finále dobře.

 

Vyhodnocení soutěže

Minule (v prvním díle rozhovoru) jsme tu měli soutěž. Hádali jste, jaká bude cena Bitcoinu dnes v poledne. Vítězem se stává Adam, který hádal 5,078.23 $, což bylo jen o 12 dolarů pod výslednou cenou 5090,62 $. Gratulujeme! Adam od IXOYEho získává měsíc v IXtrading akademii zdarma.

IXOYE, děkujeme, že jsi byl hostem webu KryptoHodler.cz. Mohl bys čtenářům v závěru krátce říct, co takový měsíc v akademii obnáší, co na Adama čeká?

Internet, Discord aplikaci, obchodní účet a pevné nervy… 🙂 Vítěz se zapojí normálně mezi na nás a bude mít LIVE informace. Získá informace, co se odehrává na pozadí trhu z pohledu psychologie, bude vědět, proč se trendline zakresluje tak, jak se zakreslit má, i když zbytek trhu ji má zakreslenou úplně jinak. Bude se učit institucionální přístup k trhu.

Samozřejmě, že to jsou věci, které nelze naučit a hlavně pochopit za jeden měsíc, takže to bude jen taková ochutnávka – zkušenost. Každopádně ze svých členů postupem času vychovám institucionální obchodníky. I když jim chybí institucionální kapitál, hlavou a psychologií budou vědět, jak toho využít ke svým vstupům do trhu..

Nejpodstatnější složkou obchodníka je DISCIPLÍNA .. Věřte, že po členech skutečně šlapu, jak pes. 🙂 Výherce si to velmi snadno ověří, až se stávajících členů zeptá na zkušenost se mnou. 🙂

Závěr

IXOYE nám napsal, že je zvědavý, jestli se po přečtení těchto informací výherce trochu nezalekne a zda bude mít ještě chuť do toho jít. My věříme, že ano. Po přečtení tohoto článku už určitě pochopili i ti, kteří k němu zaujímali třeba i trochu nepřátelský postoj, že je prostě sám sebou a i když si často nebere servítky, tak v jádru je to dobrák s dlouholetými zkušenostmi s trhem, které umí předat. My se již nyní těšíme, až zase někdy přijme naše pozvání.

 

-Kytka (fb stránka, steemit, Publish0x)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Určitě se přidej do naší fb HODL skupiny a využij odkazy na decentralizované platformy výše. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *