Sobota, 24 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Oběti Podvodu v Číně Tvrdí: „Justin Sun ani Tron Nás Nevarovali Včas!”

Policejní „nálet” v kanceláři Tronu, 30 milionů dolarů v odcizených Tronech (TRX) a bohužel i jedna sbevražda je dosavadní bilance Ponzi-scamu Wave Field Super Community – podvodu, vydávajícího se za jednoho ze zástupců Tronu.

Okradení tvrdí, že ani Tron ani Justin Sun, coby ředitel, neudělali dost proti podvodníkům vydávajícím se za jednoho z jejich 27 „super zástupců.” Tron je v Číně známý pod názvem „Wave Field.” Podvodníci, slibující nereálné zhodnocení ve jménu Tron, BitTorrent a uTorrent, si dali název „Wave Field Super Community.” 30 června zavřeli aplikaci a peníze jsou pryč. Podvedení nyní obviňují Tron, že nereagovali včas a nedali komunitě jednoznačně najevo, že s podvodníky Tron nemá nic společného.

Oběti podvodu vykázala policie z kanceláře partnera Tronu

Celkem si scameři údajně přišli na 30 mil. dolarů v Tronu. Někteří podvedení se následně snažili vniknout do kanceláře partnera Tronu, výzkumného a vývojového centra Raybo v Pekingu. Zde proti nim zakročila policie, což přítomní komentovali jako „nálet”. Tron následně podvedeným vyjádřil sympatie. Zásah policie však zhodnotil jako „reakci na protestující.”

Celá věc opět potvrzuje, že když někdo nabízí nereálně velké, rychlé a zejména navíc ještě zaručené zhodnocení, tak se s téměř 100% jistotou jedná o podvodníky. Nevěřte takovým vykukům a dodržujte zásady bezpečnosti v kryptosvětě.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://dailyhodl.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *