Sobota, 24 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Newyorkská Metropolitní Banka Uzavřela Účty Emitentovi Teheru (USDT)

Po necelé polovině roku uzavírá Metropolitní banka účty spojené s Tetherem, potažno kryptoburzou Bitfinex. Na všech účtech, které banka uzavřela, údajně probíhala jen zanedbatelná aktivita.

Newyorkská banka uzavřela účty Tetheru

Po necelých 5 měsících uzavřela Metropolitní banka všechny účty společností Tether Holdings LTD, iFinex Inc a Digfinex Inc. Tether tyto účty moc nepoužíval. Tato zpráva přichází velmi krátce poté, co kancelář generálního prokurátora New Yorku vydala prohlášení, že Bitfinex a Tether působí v New Yorku.

Prohlášením chce prokurátor New Yorku zajistit, že nedojde k zamítnutí případu. Ten se táhne již od dubna tohoto roku, kdy jsme vás informovali o obvinění Tetheru. Nabízí se souvislost, že právě účty u newyorkské Metropolitní banky mohou být jedním z důkazů, které kanceláři prokurátora poslouží k prokázání, že Tether v New Yorku až do letošního roku působí.

Slovenský youtube kanál Crypto Invest k tomu poznamenal, že by celá kauza Tether mohla dokonce přerůst až v druhý Mt. Gox. Svého času největší kryptoburza Mt. Gox ztratila statisíce bitcoinů a vyhlásila bankrot počátkem roku 2014. Dosud se jedná o největší burzovní katastrofu v historii kryptoměn.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://cointelegraph.com/
https://cointelegraph.com/

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *