Newyorkská Metropolitní Banka Uzavřela Účty Emitentovi Teheru (USDT)

news, novinky, svět, zprávy, kryptozprávy, kryptonovinky, kryptoměn, bitcoin, altcoin, zpráva, krátce, planeta, aktuálně, aktuální, nové, čerstvé, info, bleskovka,

Po necelé polovině roku uzavírá Metropolitní banka účty spojené s Tetherem, potažno kryptoburzou Bitfinex. Na všech účtech, které banka uzavřela, údajně probíhala jen zanedbatelná aktivita.

Newyorkská banka uzavřela účty Tetheru

Po necelých 5 měsících uzavřela Metropolitní banka všechny účty společností Tether Holdings LTD, iFinex Inc a Digfinex Inc. Tether tyto účty moc nepoužíval. Tato zpráva přichází velmi krátce poté, co kancelář generálního prokurátora New Yorku vydala prohlášení, že Bitfinex a Tether působí v New Yorku.

Prohlášením chce prokurátor New Yorku zajistit, že nedojde k zamítnutí případu. Ten se táhne již od dubna tohoto roku, kdy jsme vás informovali o obvinění Tetheru. Nabízí se souvislost, že právě účty u newyorkské Metropolitní banky mohou být jedním z důkazů, které kanceláři prokurátora poslouží k prokázání, že Tether v New Yorku až do letošního roku působí.

Slovenský youtube kanál Crypto Invest k tomu poznamenal, že by celá kauza Tether mohla dokonce přerůst až v druhý Mt. Gox. Svého času největší kryptoburza Mt. Gox ztratila statisíce bitcoinů a vyhlásila bankrot počátkem roku 2014. Dosud se jedná o největší burzovní katastrofu v historii kryptoměn.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://cointelegraph.com/
https://cointelegraph.com/

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.