Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Autor knihy Bohatý táta Chudý táta Robert Kiyosaki se snaží akumulovat více bitcoinů (BTC) během poklesu cen

Slavný autor několika velmi úspěšných knih zaměřených na finanční gramotnost Robert Kiyosaki pokračuje ve své dlouhodobé investiční strategii zahrnující bitcony.

Kiyosaki vzkázal svým 2,5 milionům sledujícím na sociální síti X, že má investiční strategii pokud jde o bitcoiny, která jednoduše spočívá ve dvou krocích „koupit a držet.”

Investor uvedl:

Bitcoin padá. Většina lidí by měla prodávat. Já čekám, až si koupím další. Všechny trhy jdou nahoru a dolů. Mnoho lidí vydělává spoustu peněz „obchodováním“ na trzích, což znamená nakupovat levně a doufejme prodávat [vysoko]. Problémem „obchodování“ s jakýmkoliv aktivem jsou daně, konkrétně daně z „krátkodobých“ kapitálových zisků. Moje strategie je podobná strategii Warrena Buffeta: ‘kup a drž navždy.’

Co dělám, když neobchoduji s aktivy? Trávím čas budováním nových aktiv, a proto jsem sériový podnikatel. V současné době pracuji na dvou nových start-upech.

Pokud vás děsí krach, prodejte a držte se pevně své práce, což by většina zaměstnanců měla dělat. Jednoduše řečeno, podnikatelé a zaměstnanci jsou opačnými stranami téže mince. Opatrujte se. Čekají nás krušné časy. Dělejte to, co je pro vás nejlepší.

Kiyosaki dále říká, že je frusrovaný povzbuzováním lidí, aby kupovali bitcoiny:

Dostávám tolik chabých výmluv. Nejčastější výmluva: Bitcoin je příliš drahý. Je to vysoko, ale ne tak vysoko, jak to půjde. Jednoduše opakuji lekci mého bohatého táty o investování: Svého zisku dosahujete v chvíli, když nakupujete. Ne, když prodáváte. Všichni si přejeme, abychom si koupili bitcoiny, když stály 10 dolarů, ale ty časy jsou dávno pryč. Nebuďte smolař, kupte si trochu, co si můžete dovolit, a kupujte dál, dodal.

Další:

Peněženka německé vlády právě prodala 400 bitcoinů a dalších 500 BTC převedla na neznámou adresu

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *