Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Peněženka německé vlády právě prodala 400 bitcoinů a dalších 500 BTC převedla na neznámou adresu

Kryptoměnová peněženka s označením „německá vláda (BKA)“ prodala bitcoiny v hodnotě desítek milionů dolarů. Celkový převod 900 bitcoinů (BTC) proběhl ve třech jednotlivých transakcích z úterý 25. června.

Celkem 900 bitcoinů odešlo z peněženky v držení úřadů sousedního Německa. První transakce 200 BTC byla odeslána na burzu Coinbase, zatímco druhý převod 200 BTC byl zaslán na burzu Kraken, což představuje celkem 400 bitcoinů pravděpodobně určených k přímému prodeji.

Co se týče třetí transakce, odesláno bylo 500 BTC v hodnotě více než 30 milionů dolarů, do peněženky „139Po,“ která podle poskytovatele onchain analytiky Arkham Intelligence zůstává neznámá.

Ačkoli aktuálně není jasné, zda jde o další peněženku německé vlády, nebo patří někomu jinému, není to poprvé co s ní německá vláda interagovala. Na stejnou adresu poslala 800 BTC 20. června a dalších 500 BTC 19. června, tedy právě před šesti dny.

Podle Arkham Intelligence po dnešním převodu 900 bitcoinů v peněžence německé vlády stále zůstává 46 359 bitcoinů, pravděpodobně určených k postupnému odprodeji, v hodnotě přes 2,8 miliardy dolarů, tedy dost na to, aby případně mohla by vyvolat značný prodejní tlak.

V kombinaci s oznámením Mt. Goxu někteří analytici vidí za nedávným propadem právě určitou nervozitu trhu ohledně vyhlídky možného zvýšeného přílivu bitcoinů.

Další:

BTC dosáhne 10 milionů dolarů! Před Bitcoinem řešili ekonomové mušle a kusy papíru: Michael Saylor

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *