Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Bakkt už Otevřel Skladiště Bitcoinu – Termín Spuštění se Blíží

Bakkt, dlouho očekávaná kryptoměnová platforma pro tradiční burzovní hráče, již otevřela své skladiště Bitcoinu. Tzv. “Bakkt Warehouse Custody” již umožňuje vklady a výběry BTC.

Skladiště Bakkt Warehouse Custody je již otevřené

Skladiště Bakkt Warehouse Custody nyní přijímá vklady Bitcoinu. Jde o důležitý krok k úspěšnému spuštění Bakkt futures na BTC v termínu. Ten byl stanoven na 23. září. Vzhledem k tomu, že budou jejich kontrakty fyzicky podložené a vypořádávané v Bitcoinu, je pro platformu životně důležité, aby svým zákazníkům poskytla bezpečné skladiště pro jejich kryptoměny během obchodování. Burza již oznámila, že termín zahájení obchodování bude dodržen:

„Dnes se náš sklad otevírá pro zákaznické bitcoinové vklady a výběry, v souladu s přípravou na bitcoinové Bakkt denní a měsíční futures, které budou zahájené 23. září. Dostupnost fyzického dodání přináší větší flexibilitu při řízení bitcoinové expozice.”

  • Bakkt je dceřinou společností Intercontinental exchange (ICE) – provozovatele finančních institucí po celém světě. ICE stojí například za Newyorskou burzou cenných papírů či London International Financial Futures and Options Exchange (LIFFE).
  • Futures je finanční kontrakt, při kterém se smluvní strany zavazují, že v dohodnutý den koupí nebo prodají podkladové aktivum (v tomto případě BTC) za předem dohodnutých podmínek a za předem dohodnutou cenu – tzv. “strike cena“.

Spekuluje se, že právě platforma Bakkt může být příjemcem $ miliardové bitcoinové transakce, kterou kryptomarket nedávno zaznamenal. Jedná se o převod 94 504 bitcoinů v hodnotě 1,01 miliardy dolarů, přičemž transakční poplatek stál 0,065 BTC (cca 710 $). Původ prostředků by, podle tweetu níže, mohl být na burze Huobi.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://dailyhodl.com/
https://www.ccn.com/
https://dailyhodl.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *