Bakkt už Otevřel Skladiště Bitcoinu – Termín Spuštění se Blíží

Skladiště, bitcoiny, bakkt, warehouse, custody, futures, btc

Bakkt, dlouho očekávaná kryptoměnová platforma pro tradiční burzovní hráče, již otevřela své skladiště Bitcoinu. Tzv. “Bakkt Warehouse Custody” již umožňuje vklady a výběry BTC.

Skladiště Bakkt Warehouse Custody je již otevřené

Skladiště Bakkt Warehouse Custody nyní přijímá vklady Bitcoinu. Jde o důležitý krok k úspěšnému spuštění Bakkt futures na BTC v termínu. Ten byl stanoven na 23. září. Vzhledem k tomu, že budou jejich kontrakty fyzicky podložené a vypořádávané v Bitcoinu, je pro platformu životně důležité, aby svým zákazníkům poskytla bezpečné skladiště pro jejich kryptoměny během obchodování. Burza již oznámila, že termín zahájení obchodování bude dodržen:

„Dnes se náš sklad otevírá pro zákaznické bitcoinové vklady a výběry, v souladu s přípravou na bitcoinové Bakkt denní a měsíční futures, které budou zahájené 23. září. Dostupnost fyzického dodání přináší větší flexibilitu při řízení bitcoinové expozice.”

  • Bakkt je dceřinou společností Intercontinental exchange (ICE) – provozovatele finančních institucí po celém světě. ICE stojí například za Newyorskou burzou cenných papírů či London International Financial Futures and Options Exchange (LIFFE).
  • Futures je finanční kontrakt, při kterém se smluvní strany zavazují, že v dohodnutý den koupí nebo prodají podkladové aktivum (v tomto případě BTC) za předem dohodnutých podmínek a za předem dohodnutou cenu – tzv. “strike cena“.
    Advertisement

Spekuluje se, že právě platforma Bakkt může být příjemcem $ miliardové bitcoinové transakce, kterou kryptomarket nedávno zaznamenal. Jedná se o převod 94 504 bitcoinů v hodnotě 1,01 miliardy dolarů, přičemž transakční poplatek stál 0,065 BTC (cca 710 $). Původ prostředků by, podle tweetu níže, mohl být na burze Huobi.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://dailyhodl.com/
https://www.ccn.com/
https://dailyhodl.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.