Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Binance pouští stablecoiny Binance USD (BUSD) ke dnu! Koncem roku převede zůstatky uživatelů na FDUSD

Uživatelské zůstatky v tokenech stablecoinu BUSD budou největší světovou platformou pro obchodování kryptoměn automaticky k 31. prosinci převedeny na First Digital USD (FDUSD).

Počínaje 31. prosincem Binance zakáže výběry pro BUSD. V tomto okamžiku budou stávající zůstatky automaticky převedeny na First Digital USD (FDUSD). Převod nebude zpoplatněn.

Pokud máte BUSD na burze a chcte si ho z jakéhokoli důvodu ponechat, což nelze doporučit vzhledem k situaci, musíte provést výběr nejpozději do 15. prosince. Počínaje tímto datem Binance přestane podporovat všechny převody Binance USD (BUSD). K tomu platforma přistupuje poté, co Paxos zastavil ražbu nových coinů.

Burza uvedla:

V souladu s předchozí komunikací přestane Binance od 15. prosince 2023 podporovat produkty BUSD. Uživatelé mohou obchodovat nebo převádět své zůstatky BUSD na FDUSD při nulových poplatcích za obchodování.

V únoru americká Komise pro cenné papíry a burzy navrhla, že BUSD je neregistrovaný cenný papír v oznámení Wells doručeném společnosti Paxos – emitentovi stablecoinů. Newyorské ministerstvo finančních služeb také nařídilo společnosti Paxos zastavit vydávání BUSD.

BUSD byl před zásahem amerických agentur jedním z největších stablecoinů na kryptomarketu podle tržní kapitalizace. Ta v listopadu 2022 dosáhla vrcholu v hodnotě přes 23,3 miliardy dolarů. Aktuální kapitalizace tohoto stablecoinu činí 1,7 miliardy dolarů, což představuje propad o více než 92 % za 12 měsíců.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *