Pondělí, 22 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Binance Rozdá 750 000 $ ve Stellar Lumens a Spustí Stakování XLM na své Platformě

Burza Binance oznámila, že nevědomky získala na odměnách přibližně 750 000 dolarů v kryptoměně Stellar Lumens. Od 20. července spustí stakování pro své uživatele, kteří budou držet XLM a rozdá jim také získané odměny.

  • Registrace na Binance ZDE

Binance spouští stakování XLM

Počínaje zítřkem začne kryptoburza Binance dělat kažodenní snímky uživatelských účtů držících Stellar Lumens a to po 40 dní. 1. září pak proběhne distribuce odměn XLM na základě průměrného množství držených mincí. Burza navíc rozdá také nevědomky získané Stellary, které získává již od 31. srpna 2018.

Celkem za tu dobu získali v týdenních (staking) odměnách 9 500 000 XLM v hodnotě 775 000 dolarů. Burza to komentovala:

„V srpnu 2018 se tým Binance řídil doporučením Stellar týmu změnit některé parametry jak studených, tak teplých peněženek. Tato změna nám umožnila nevědomky vydělávat odměny […] Zjistili jsme, že jsme již vydělali 9 500 000 XLM ($ 775 000 USD) extra XLM mincí.

Všechny týdenní odměny jsou zdokumentovány na blockchainu a připsány na Binance.“

Nyní bude možné na Binance získávat dividendy za držení XLM. Kromě toho již burza umožňuje stakování kryptoměny NEO (odměna ve formě GAS), Ontology (odměna ONG) či VeChain (odměna VTHO).

UPOZORNĚNÍ: Z bezpečnostních důvodů nedoporučujeme nechávat větší částky dlouhodobě ležet na burzách, které lákají hackery. Za bezpečnější se považuje HODLovat kryptoměny v peněženkách, ke kterým vlastníte privátní klíče a seedy.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://dailyhodl.com/

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *