Binance si připravuje peněženku pro případné pokuty amerických regulátorů

Největší světová kryptoburza Binance chce vyřešit problémy s regulátory ve Spojených státech a mít klid.

 

SEC navrhuje překážku pro krypto společnosti, které působí jako správci digitálních aktiv

 

Binance bude platit

Největší světová burza digitálních aktiv Binance se chystá čelit pokutám a sankcím. Společnost vyjádřila touhu urovnat zbývající regulační a donucovací vyšetřování ve Spojených státech.

Podle Patricka Hillmanna, hlavního strategického ředitele, Binance spolupracuje s regulátory na nápravě minulých problémů s dodržováním předpisů. Zdůraznil, že je jeich cílem zjistit, jakými nápravami musí kryptoburza nyní projít, aby vyhovovala všem regulačním nárokům.

To by podle něj mohlo zahrnovat výplatu pokut či mimosoudních urovnání. Mohlo by jich být i více, uvedl, ale „to je na rozhodnutí regulačních orgánů.“

Hillmann dodal, že Binance je „vysoce sebevědomá a cítí se opravdu dobře ohledně toho, kam tyto diskuse směřují.“ NIcméně připouští, že nedokázali spočítat výši pokut ani časový plán řešení s americkými regulátory.

Kvůli nedostatku jasnosti ohledně kryptoměn v Americe je to pro nás velmi matoucí doba, dodal.

Výroky přišly v době ostrých zásahů americkchým regulátorů do kryptosektoru. Zejména SEC nedávno zintenzivnila to, co pozorovatelé z oboru nazývají „válkou proti kryptoměnám.“

Advertisement

Patrick Hillmann zřejmě i proto věří, že vyřešení problémů s americkými regulátory by bylo dobré pro firmu a její budoucnost.

Bude to pro naši společnost dobrý okamžik, protože nám to umožní hodit to za hlavu.

 

Advertisement
Leave a Comment

This website uses cookies.

Read More
 

Provozovatelem webu je fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku. Informace o provozovateli. Návštěvou stránky Kryptohodler výslovně souhlasíte s podmínkami - více zde.

info@kryptohodler.cz