Pátek, 19 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoinová Sezóna je v Plném Proudu

Rok 2019 by se zatím dal nazvat “bitcoinová sezóna”. Za poslední pololetí se cena Bitcoinu ztrojnásobila. K vrcholu 2017 je to ze současných hodnot jen o něco málo více než dvojnásobek. Bitcoin to tedy má na vrchol blíže, než to měl před půl rokem k současné ceně.

Altcoinová sezóna? Nikoli

Řada traderů ráda hovoří o altcoinových sezónách. Je to logické, protože obchodují altcoiny a rádi by věřili, že jejich coin či token poroste a budou v zisku. My na webu KryptoHodler.cz tvoříme mezi českými a slovenskými weby o kryptoměnách donedávna téměř chybějící protiváhu. Cílíme totiž především na vás hodlery, nikoli na tradery. Proto zatím ani nenabízíme žádné analýzy.

Nutno však podotknout, že to prakticky ani nebylo třeba. Bitcoin všem ukazuje, že obchodování altcoinů není pro dosažení zisků nutné. Ba spíše naopak. Kdo na začátku roku nakoupil Bitcoin (popř. i některé altcoiny), dosáhl až trojnásobku svého kapitálu během 6 měsíců. Většina drobných traderů přitom za stejné období spíše prodělala, popř. jsou rádi, když se zuby nehty drží na nule. Nemám v zásadě nic proti tradingu, jen chci poukázat na to, že to jde i jinak.

Bitcoinová sezóna

Kryptoměny za první pololetí 2019 krásně rostly. Také altcoiny v některých případech dosáhly krásného zhodnocení. Nicméně dle grafu dominance Bitcoinu je zcela jasně zřetelné, že celkově letos altcoiny oproti Bitcoinu spíše klesaly. Bitcoinová sezóna tedy vůbec není zavádějící označení skutečnosti, jak by se snad mohlo někomu zdát.

hodl, hodlovat, hodluje, warren, kytara, vtip,

Kdo se směje s Hodlerem, ten se směje nejlépe

Během roku 2018 se řada traderů vyjadřovala až posměšně k hodlerům. Nebylo výjimkou, že se někdo snažil nalákat ovečky na fakt, že ceny Bitcoinu i ostatních kryptoměn klesaly a hodleři byli v aktuálních ztrátách. Tradujte, jinak proděláte, znělo jejich motto… Nyní se situace opět otočila a hodleři opět začínají mít navrch. Dlouhodobě to zatím vždy platilo.

Já osobně už delší dobu věřím tomu, že kdo bude mít tu odvahu a disciplínu, aby vydržel dlouhodobě hodlovat, ten nakonec zvítězí. Ta příležitost zde zřejmě stále je, jen ji správně využít…

Bitcoinová sezóna je toho ostatně jasným signálem. Tak jakou další analýzu byste k tomu ještě potřebovali? Je to jednoduché, z krátkodobého i střednědobého hlediska se hodleři opakovaně dostávají do ztrát, to je pravda, ale z dlouhodobého pohledu se HODL opakovaně ukázal být největší investiční příležitostí, jakou si lze vůbec představit. Buďte s námi, vyplatí se to!

-Kytka (fb stránka; decentralizované platformy: Steemit, Publish0x)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Sleduj nás na Facebooku, Instagramu a přidej se do naší diskuzní HODL skupiny. Využij také odkazy na decentralizované platformy výše. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *