Pondělí, 24 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bitstamp Informoval o “Golden Cross” na Bitcoinu – První od roku 2016

Burza Bitstamp na svém twitteru informovala o tzv. “Golden Cross” na 3denním grafu BTC. K tomu došlo poprvé od začátku roku 2016.

“Golden Cross”

Na třídenním grafu Bitcoinu došlo k překřížení klouzavých průměrů 50MA a 200MA. Klouzavý průměr 50 svíček ve třídenním grafu Bitcoinu ve středu překročil klouzavý průměr 200 svíček. To pro mnoho obchodníků symbolizuje nadcházející býčí market.

Bitstamp je bullish a dodává, že je to poprvé od únoru 2016, kdy k tzv. “Golden Cross” (zlatému kříži) došlo. Analytik CoinDesk Okmar Godbole však upozornil, že indikátor má obvykle „v nejlepším případě omezené predikční schopnosti“ a zdaleka není spolehlivý. A přestože se býkům v minulosti osvědčil jako ukazatel nadcházejícího dlouhodobého růstu, dodává:

„Zkušení obchodníci mohou považovat nejnovější kříž za produkt rally BTC od prosincového minima 3 122 USD do červnového maxima 13 880 $. Koneckonců, MA sledují cenu a čím delší je časový rámec MA, tím větší je zpoždění.”

Také jsme vás informovali o tom, že Bitcoin nedávno překonal akcie v počtu vyhledávání celosvětově. Stalo se tak poprvé od konce bull runu na přelomu let 2017 a 2018.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://dailyhodl.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *