Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Bohatství generované sektorem umělé inteligence se bude přesouvat do Bitcoinu, říká Anthony Pompliano

Umělá inteligence a Bitcoin se podle rizikového investora a zakladatele Pomp Investments Anthonyho Pompliana budou v příštím desetiletí vzájemně doplňovat.

V rozhovoru pro televizi CNBC věhlasný bitcoinový nadšenec Pompliano říká, že bohatství generované sektorem umělé inteligence by se mohlo přesouvat do Bitcoinu, který bude pro tento kapitál sloužit jako preferovaný uchovatel hodnoty.

Uvedl:

Před pár lety to bylo všechno o bitcoinech a kryptoměnách. Nyní mnoho lidí mluví o AI. Ale myslím, že lidem jaksi uniká, že jsou vlastně součástí stejného trendu. Jdeme do tohoto automatizovaného světa, kde umělá inteligence vytvoří obrovské množství bohatství a Bitcoin toto bohatství ochrání… Začíná se dít, že lidé začínají vkládat kapitál, investovat ho do bitcoinů, do kryptoměn a nyní přecházejí na AI. Půjdou a budou tam investovat. Ale není to tak, že by Bitcoin šel a klesal o 50 %.

S tím, jak se AI stále zvětšuje, generuje se tam více bohatství, lidé se budou snažit toto bohatství chránit a myslím, že se vrátí zpět k Bitcoinu. A tak můj odhad je, že AI a Bitcoin jsou zde 10letým trendem. Máme masivní zadní vítr. A dobrou zprávou pro Spojené státy je, že existuje potenciál, že HDP skutečně vzroste díky produktivitě z umělé inteligence a poté Bitcoinu, který dokáže ochránit velkou část tohoto bohatství. Myslím si, že lidem, kteří se na to dívají jako na to, co se bude dít den za dnem nebo týden za týdnem, tento obrovský výhled pro příští desetiletí chybí.

Další:

Transakční poplatky za převody bitcoinů (BTC) a etherů (ETH) klesly na nejnižší úroveň za posledních 7 měsíců

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *