Čtvrtek, 30 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Facebookovinky #3 | Irán chce muslimské krypto, Binance chce 180 fiat měn, novoroční předsevzetí, sranda musí být, USA regulace

Na našem Facebooku se začaly dít věci a každý týden si společně projdeme některé novinky, zajímavosti či vtípky. Tentokrát bude řeč také o novoročních předsevzetích hodlera, zjsitíme, že sranda musí být a pohromadě si můžete přečíst večkeré zprávy, o kterých jsme informovali pouze na našem Facebooku a nikde jinde.

Sranda musí být!

Sranda je potřeba. HODL kryptoměn je dlouhodobá záležitost. Někomu by to mohlo připadat jako nuda, ale často je tu naopak docela sranda. Od konce 2017 však panuje spíš černý humor, tak, jako v následujím příběhu, který skrývá naše první dnešní fotogalerie. HODL je o tom, vytrvat dlouhodobě, ale nikdo vlastně neví, jak moc času bude třeba. Doufejme tedy, že i tato sranda dopadne dobře a dočkáme se!

Novoroční předsevzetí

Nejen sranda, ale někdy je potřeba i vážnost. To platí pro novoroční předsevzetí. Víme totiž, jak moc těžké bude dodržet ty, které jsme vám navrhli v následující fotogalerii. Držte se a snad se to podaří!

Facebookovinky – kryptonovinky: Irán chce muslimské krypto, USA má regulační návrhy, Binance plánuje přijímat 180 fiat měn, BTC emailem, Venezuelské Petro a další

Závěr

Ještě, že byla i sranda, jinak by to nebyla žádná legrace. Dnes toho totiž díky vánoční a novoroční přestávce bylo opravdu hodně. Facebookovinky dnes končí, ale příští středu se můžete těšit na nášup!

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále?

Život je změna! To jediné se nemění a vše ostatní se časem rozplyne

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *