Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Hodler spojuje kryptokomunitu!

Je to tak. Kryptohodler.cz (zkráceně Hodler) je web zaměřený nejen na kvalitní informace pro moudré čtenáře. Naší vizí je také spojit českou a slovenskou kryptokomunitu. Jsme první web o kryptoměnách v bývalém Československu, který bez obav odkazuje na jiné, malé či velké, české a slovenské weby, youtubery a další tvůrce obsahu v jazyce, kterému všichni rozumíme. Věříme, že doby, kdy se odkazovalo pouze na anglicky mluvící weby, jsou pryč. Naše malá komunita se pomalu rozrůstá a my chceme spolupracovat a vzájemně si pomáhat. To je jeden z hlavních principů, na kterých Kryptohodler.cz staví své základy. Buďte při tom a staňte se součástí.

Hodler pro kryptokomunitu

Naše malá kryptoměnová scéna zažila velké haló, když si Bitcoin v roce 2017 razil cestu na své dosavadní ATH. V té době se z mnoha nadšenců stávali legitimní tvůrci navštěvovaných vebů, blogů a youtube kanálů. Nával nováčků byl enormní. Byla to bouřlivá doba, plná nadšení, ale i rivality. Tak nějak přišel pocit, že na tom našem malém písečku není dost místa. Ti úspěšnější nechtěli dělat reklamu menším, aby si udrželi převahu a menší začali tak trochu závidět těm větším.

Všichni tak nějak čekáme, co nám zahraniční weby naservírují a pereme se o to, kdo s tím překladem příjde jako první. Nechci však nikoho napadat, naopak musím jedním dechem dodat, že řada z vás dělá skutečně velmi dobrou a prospěšnou službu pro naši kryptokomunitu. Když se rozhlédnu kolem, vidím kopec pilně odvedené práce. Dnes už si našinec může vybrat z řady krypto-magazínů, krypto-webů a krypto-yotuberů. Dosud však chyběl někdo, kdo by to vše spojil na jediném místě.

Proč Hodler?

Nemám nic proti traderům, naopak se od nich často a rád něco přiučím. Přesto věřím, že kryptoměny potřebují především své hodlery. Jsme stále na začátku a projekty potřebují nás, dlouhodobé investory, kteří v nich vidí potenciál a investují do nich své peníze. Hodleři tvoří jádro kryptokomunity. Naše neochvějná trpělivost a možná až naivní důvěra v kryptoměny drží celý kryptosvět nad vodou. Za odměnu si pak právem zasloužíme vysoké zhodnocení našich dlouhodobých investic.

Budeme se na vás těšít v našem týdeníku HODL, který pro vás připravíme každou neděli.

Peníze nejsou vše

Kromě finanční motivace jde ještě o něco víc. Mnozí z nás nejsou tak docela spokojeni s aktuální ekonomicko-politickou situací. Nelíbí se nám znečištění a ničení přírody. Jsme proti zbytečnému utrpení lidí i zvířat. Máme dost rozkrádání a omezování našich svobod. Nelíbí se nám centralizovaná moc v rukou vyvolených. Vidíme budoucnost v určité decentralizaci společnosti a v nových technologiích. Věříme, že blockchain má budoucnost a potenciál, změnit některé věci k lepšímu. Chceme se mít lépe a chceme žít ve světě, kde se všem žije o něco lépe. To vše jsou jen některé aspekty vize budoucnosti, kterou řada z nás sdílí.

Update: Vidíš, Kicome, já jsem to říkal!

Proč bych se měl stát Hodlerem?

Tohle je poněkud ošemetná věc, takže to hned uvedu na pravou míru. Dávejte si pozor, pokud uvažujete o vstupu. Je totiž řada věcí, kterou se musíte naučit a znát, než začnete investovat své peníze do Bitcoinu či jiných kryptoměn. Na tomto webu samozřejmě brzo najdete vše potřebné, co je třeba znát a na co si dát pozor. A důvod? Jednoduše proto, abys byl nebo byla při tom. Jako hodler se naučíš spoustu věcí. Otestuješ a zvýšíš si svoji trpělivost. Přestaneš se tolik moc bát o peníze, což ti pomůže na tvé životní cestě, pokud bys rád dělal, co tě baví, ale dosud ses toho obával. Budeš součástí něčeho nového od začátku a jednou o tom budeš vyprávět, třeba svým dětem a vnoučatům.

A samozřejmě, když se kryptoměny dočkají toho, čemu z nedostatku českých výrazů říkáme adopce, tak se s velkou pravděpodobností dočkáš značného bohatství.

Závěr

Kryptohodler.cz je web nejen pro dlouhodobé investory do kryptoměn, tedy hodlery. Chceme spojovat celou československou kryptokomunitu a položit základy otevřené spolupráce napříč weby, blogy a youtube kanály v českém a slovenském jazyce. Toto je úplně první článek na Hodlerovi.

-Kytka (fb stránka)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Určitě se přidej do naší fb HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *