Hodler spojuje kryptokomunitu!

hodler, rainbow, pokoj, místnost, barevná, ozubené, bloky, Hodler
Advertisement

Je to tak. Kryptohodler.cz (zkráceně Hodler) je web zaměřený nejen na kvalitní informace pro moudré čtenáře. Naší vizí je také spojit českou a slovenskou kryptokomunitu. Jsme první web o kryptoměnách v bývalém Československu, který bez obav odkazuje na jiné, malé či velké, české a slovenské weby, youtubery a další tvůrce obsahu v jazyce, kterému všichni rozumíme. Věříme, že doby, kdy se odkazovalo pouze na anglicky mluvící weby, jsou pryč. Naše malá komunita se pomalu rozrůstá a my chceme spolupracovat a vzájemně si pomáhat. To je jeden z hlavních principů, na kterých Kryptohodler.cz staví své základy. Buďte při tom a staňte se součástí.

Hodler pro kryptokomunitu

Naše malá kryptoměnová scéna zažila velké haló, když si Bitcoin v roce 2017 razil cestu na své dosavadní ATH. V té době se z mnoha nadšenců stávali legitimní tvůrci navštěvovaných vebů, blogů a youtube kanálů. Nával nováčků byl enormní. Byla to bouřlivá doba, plná nadšení, ale i rivality. Tak nějak přišel pocit, že na tom našem malém písečku není dost místa. Ti úspěšnější nechtěli dělat reklamu menším, aby si udrželi převahu a menší začali tak trochu závidět těm větším.

Všichni tak nějak čekáme, co nám zahraniční weby naservírují a pereme se o to, kdo s tím překladem příjde jako první. Nechci však nikoho napadat, naopak musím jedním dechem dodat, že řada z vás dělá skutečně velmi dobrou a prospěšnou službu pro naši kryptokomunitu. Když se rozhlédnu kolem, vidím kopec pilně odvedené práce. Dnes už si našinec může vybrat z řady krypto-magazínů, krypto-webů a krypto-yotuberů. Dosud však chyběl někdo, kdo by to vše spojil na jediném místě.

Proč Hodler?

Nemám nic proti traderům, naopak se od nich často a rád něco přiučím. Přesto věřím, že kryptoměny potřebují především své hodlery. Jsme stále na začátku a projekty potřebují nás, dlouhodobé investory, kteří v nich vidí potenciál a investují do nich své peníze. Hodleři tvoří jádro kryptokomunity. Naše neochvějná trpělivost a možná až naivní důvěra v kryptoměny drží celý kryptosvět nad vodou. Za odměnu si pak právem zasloužíme vysoké zhodnocení našich dlouhodobých investic.

Budeme se na vás těšít v našem týdeníku HODL, který pro vás připravíme každou neděli.

Peníze nejsou vše

Kromě finanční motivace jde ještě o něco víc. Mnozí z nás nejsou tak docela spokojeni s aktuální ekonomicko-politickou situací. Nelíbí se nám znečištění a ničení přírody. Jsme proti zbytečnému utrpení lidí i zvířat. Máme dost rozkrádání a omezování našich svobod. Nelíbí se nám centralizovaná moc v rukou vyvolených. Vidíme budoucnost v určité decentralizaci společnosti a v nových technologiích. Věříme, že blockchain má budoucnost a potenciál, změnit některé věci k lepšímu. Chceme se mít lépe a chceme žít ve světě, kde se všem žije o něco lépe. To vše jsou jen některé aspekty vize budoucnosti, kterou řada z nás sdílí.

Update: Vidíš, Kicome, já jsem to říkal!

Proč bych se měl stát Hodlerem?

Tohle je poněkud ošemetná věc, takže to hned uvedu na pravou míru. Dávejte si pozor, pokud uvažujete o vstupu. Je totiž řada věcí, kterou se musíte naučit a znát, než začnete investovat své peníze do Bitcoinu či jiných kryptoměn. Na tomto webu samozřejmě brzo najdete vše potřebné, co je třeba znát a na co si dát pozor. A důvod? Jednoduše proto, abys byl nebo byla při tom. Jako hodler se naučíš spoustu věcí. Otestuješ a zvýšíš si svoji trpělivost. Přestaneš se tolik moc bát o peníze, což ti pomůže na tvé životní cestě, pokud bys rád dělal, co tě baví, ale dosud ses toho obával. Budeš součástí něčeho nového od začátku a jednou o tom budeš vyprávět, třeba svým dětem a vnoučatům.

A samozřejmě, když se kryptoměny dočkají toho, čemu z nedostatku českých výrazů říkáme adopce, tak se s velkou pravděpodobností dočkáš značného bohatství.

Závěr

Kryptohodler.cz je web nejen pro dlouhodobé investory do kryptoměn, tedy hodlery. Chceme spojovat celou československou kryptokomunitu a položit základy otevřené spolupráce napříč weby, blogy a youtube kanály v českém a slovenském jazyce. Toto je úplně první článek na Hodlerovi.

-Kytka (fb stránka)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Určitě se přidej do naší fb HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.