Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Týdeník HODL | Je už správný čas na nákup Bitcoinu? Nově na webu KryptoHodler.cz

Týdeník HODL nekončí! Dnes přichází velká změna – poprvé vyjde na stránkách Kryptohodler.cz, tedy na českém webu pro hodlery a CZ/SK kryptokomunitu. V tomto úvodním článku vám představím novinky, na které se můžete těšit. Dále se zaměřím na to, zda jsme již dosáhli dna a jestli je dobrý čas na nákup.

HODL nekončí!

Týdeník HODL, který jsem pro vás pravidelně připravoval na Kryptomagazínu, bude nově vycházet na tomto mém novém webu, kterému zkráceně říkám Hodler. Pravidelný týdenní přehled a jakési ohlédnutí za uplynulým týdnem z pohledu dlouhodobého fanouška a hodlera kryptoměn rozhodně nekončí.

Pevně věřím, že si zachovám vaši čtenářskou přízeň a že rovněž oceníte i ostatní články, které zde budou přibývat. Co se týče týdeníku HODL, zde se nic nemění. Nadále pro vás bude vycházet každou neděli, tedy přesně jak jste zvyklí.

Co je nového?

Jak už víte, moje cesta nabrala nový směr. Na tomto webu se můžete těšit na to, že se zaměříme na kvalitu. Raději méně článků, ale kvalitních, které budou tvořit plnohodnotný celek. Postupně budou přibývat informace o zajímavých kryptoměnách, praktické návody na peněženky a burzy a další užitečné články.

Připravte se na to, že konečně přichází československý web o kryptoměnách, který neodkazuje pouze na zahraniční weby ve snaze bojovat s konkurencí na tom našem malém místním „dvorečku”. Já o vaši přízeň s ostatními nehodlám soupeřit, připadá mi to hloupé a zbytečné.

Děláme to pro kryptokomunitu

Všichni jsme součástí rodící se komunity kryptonadšenců a jsme na jedné lodi. Děláme to pro československou kryptokomunitu. Každý z nás má v hlavě vlastní cíle a vize, ale některé máme společné. Řada z nás je nespokojená s aktuální politickou a ekonomickou situací. V kryptoměnách vidíme skutečný potenciál něco změnit. Proč bychom měli mezi sebou soupeřit?

Co se nemění?

Stále jsem tu s vámi, jak jsem slíbil. Moje články nyní budete vídat na Hodlerovi. Věřím, že mi i nadále věnujete svoji přízeň a podporu. Dělám pro radost a dělám to pro vás. Zvolil jsem si svobodnou a nezávislou tvorbu a oželel výplatu. Kdo znáte moje články, tak víte, že rozhodně nepatřím k lidem, kteří by odmítali peníze. V tomto případě jsem však upřednostnil svobodu a nezávislou práci na něčem vlastním, v čem vidím do budoucna smysl. Můžete se tedy spolehnout na to, že Kytka i týdeník HODL pokračuje dále.

Vidím pořád potenciál v kryptoměnách?

Je to již více než rok, co začal dlouhodobý downtrend. Mnozí z vás již kapitulovali a věří, že žádné další ATH již nebude. Musím se proto sám sebe ptát na otázku, zda jsem stále stejně odhodlaný přečkat toto období. Odpověď je jednoznačná. Rozhodně ano! Kryptoměny jsou na tom v mnoha ohledech lépe než kdy dřív a je jen otázkou času, než se navrátí důvěra do trhu a odpíchneme se ode dna. Zkuste se nad touto otázkou taky zamyslet. Jaká je vaše odpověď, stále ještě věříte?

A co dno, bylo už?

V minulých dílech jsem spekuloval, že bychom mohli jít níže. Otočení směrem dolů naznačoval vrchol na indexu strachu a chamtivosti. Varoval jsem vás před zběsilým nákupem pod vlivem strachu, že vám ujíždí vlak – FOMO (Fear of missing out). Bitcoin a některé altcoiny jsou však již nyní na výprodejových hodnotách. Z dlouhodobého hlediska tak může být velmi vhodný čas.

Správný čas na nákup?

Neradím vám, jestli máte kupovat kryptoměny, nebo ne. Pouze sdílím určité postřehy a nápady pro ty, kteří se tak již rozhodli sami a nyní jen váhají, jestli už je ten správný čas vstoupit. Nikdo vám neřekne jistě, jestli jsme již dosáhli dna. Ale osobně se domnívám, že by nás mohl čekat ještě jeden propad, ideálně rovnou na konečné dno tohoto cyklu. Tam by mohlo jít o nadprůměrně dobrý vstup, možná dokonce i jednorázově (byť se hledání dna příliš nedoporučuje). To platí pro někoho, kdo má třeba pod polštářem něco ulito a šetří si to na tu pravou chvíli. Je však třeba mít připravený záložní plán, kdyby to uteklo nahoru. Naopak pro pravidelný měsíční příkup asi není třeba příliš dlouho čekat, jsme níže než po většinu roku 2018.

Závěr

Dnešní díl HODLu – týdeníku pro dlouhodobé investory do kryptoměn je u konce. Na další se můžete těšit opět příští neděli.

-Kytka (fb stránka)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Určitě se přidej do naší fb HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *