Čtvrtek, 18 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Měli bysme si dávat pozor na burzu Coinbase? (Youtuber: Crypto Invest – Cesta k Bohatstvu)

Když jsem před nedávnem chválil edukativní projekt Coinbase Earn, kde vás odmění drobnou částkou v kryptoměně za to, že se něco naučíte o významu a projektu daného tokenu či coinu, ještě jsem nevěděl, že za pár dní přijdou negativní zprávy. Youtuber Crypto Invest – Cesta k Bohatstvu prakticky bezprostředně po vydání mého článku (tehdy jsem ještě psal na Kryptomagazínu) na svém kanálu informoval, že mu krypto směnárna a burza Coinbase ze dne na den bezdůvodně zrušila účet. Pak následovaly další negativní zprávy z různých zdrojů. Na místě je otázka, zda bysme si na Coinbase měli začít dávat pozor.

Máme si dávat pozor na Coinbase?

„Coinbase mi zrušila účet!” informoval youtuber Crypto Invest – Cesta k Bohatstvu. V některém z následujících videí pak doplnil, že mu zatím podpora neodpověděla na jeho e-maily, kde se dožadoval nějakého vysvětlení a zřejmě také svých peněz. Ukazuje se, že jeho případ není ojedinělý. Velkým problémem  je, že takto postižení uživatelé Coinbase se mají problém dostat ke svým finančním prostředkům a kryptoměnám, které jim tam zůstaly. Podpora sice obvykle reaguje velmi svižně, v jejich případě však údajně trvá dlouhé měsíce, než se vůbec někdo ozve. Držet velké množství kryptoměn na burze se příliš nevyplácí, své o tom ví i zákazníci hacknutých burz, jako je např. Cryptopia, která měla mimochodem právě včera opětovně zpřístupnit svůj web, to se však zatím nestalo.

Další negativní zprávy, které youtuber zmiňuje ve svém novém videu, pak hovoří o úniku dat o uživatelích Coinbase, o jejich špehování ze strany burzy,  či o problémech se zrušením obchodního účtu u této společnosti. Samozřejmě jde o velmi negativní zprávy, které dělají škraloup na dobrém jméně této jinak velmi zdařilé vstupní brány do světa kryptoměn, která nabízí řadu výhod. O tom však již budeme psát v samostaném článku. Na jejich obranu lze říct, že totéž by se v podstatě dalo říct i o jiných burzách. Pozor si tedy musíme dávat, ale nejen na Coinbase. V kryptosvětě je mnoho věcí, na které je třeba dát pozor a burzy k nim bohužel patří také.

Video

Níže již můžete zhlédnout část videa, kde youtuber rozebírá problémy, kterým Coinbase a její uživatelé čelí. Video je z pochopitelných důvodů nastaveno na daný čas, ale po rozkliknutí se můžete přesunout rovnou na celé video na Youtube.

-Kytka (fb stránka)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Určitě se přidej do naší fb HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

 

https://youtu.be/HT9Yx-PQYwY?t=607

 

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

2 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *