Pátek, 19 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

IOTA Získá Oficiální Mezinárodní Certifikaci ISO

IOTA (MIOTA) se stane oficiálně standardizovanou a certifikovanou kryptotechnologií do konce příštího roku a následovat bude také ISO.

Mezinárodní certifikace ISO

Předseda a generální ředitel skupiny Object Managementament (OMG) Richard Soley to slíbil v rozhovoru s nadací IOTA na čtvrtletním živém vysílání „IOTA Insights.“ Jakmile OMG poskytne standardy pro inovativní technologii IOTA, certifikát standardizace ISO bude následovat.

  • „Object Management Group je konsorcium pro standardy počítačového průmyslu, které vyvíjí standardy podnikové integrace pro technologie, jako jsou USB.”
  • ISO je mezinárodně uznávaný orgán sídlící v Ženevě, který stanovuje mezinárodní standardy. Tvoří ho zástupci standardizujících společností z celého světa.

Jako velká část altcoinů se také IOTA momentálně nachází hluboko pod svým maximem z konce roku 2017. Proto řada uživatelů i hodlerů věří, že je podhodnocená. Navíc v páru s Bitcoinem je na historickém minimu (dle CMC

).

IOTA nemá blockchain, ale vlastní distribouvaný ledger – Tangle. Tato technologie má umožnit budoucnost internetu věcí a mimo jiné také bezplatné transakce. Nemá těžaře a transakce se schvalují tak, že při jejím provedení se automaticky ověří dvě předchozí. Do sítě se bude připojovat jakýkoli chytrý stroj, tedy nejen počítače a mobily, ale třeba pračka, lednička, atd.

  • Rozdíl mezi blockchainem a ledgerem je řekněme jako mezi jablkem a ovocem. Blockchain je specifický druh technologie distribuované účetní knihy, která je v případě blockchainu tvořena jednotlivými bloky transakcí, které schvalují těžaři.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://ourbitcoinnews.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *