Pondělí, 20 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Kapitizace Bitcoinu překonala 1 bilion dolarů! Za 3 týdny velryby nahromadily BTC v hodnotě 6,16 mld. USD

Bitcoin (BTC) dnes překročil cenovku 52 000 dolarů, zhruba milion a čtvrt korun. Celková tržní hodnota cirkulující nabídky Bitcoinu přesáhla 1 bilion dolarů.

Hlavní kryptoměna v tuto chvíli mění majitele za 52 263 dolarů za jednotku po více než 15procentním růstu za 7 dní. V tuto chvíli se tak Bitcoin usadil nad 50tisícovou hranicí, což je cenová úroveň, na kterou BTC v pondělí zaklepal poprvé od prosince 2021.

Tržní kapitalizace Bitcoinu po překonání cca 51 tisíc dolarů dosáhla masivní hranice 1 bilionu USD. Aktuálně je v oběhu 19 628 600 BTC, tedy zhruba 93,5 % z maximální nabídky, která je pevně omezena na 21 milionů coinů. Kapitalizace se počítá vynásobením nabídky aktuální cenou.

Dosažení milníku tržní kapitalizace ve výši 1 bilionu dolarů vrací celkovou tržní hornotu bitcoinů zpět na úroveň, kterou trh zaznamenal poprvé od listopadu roku 2021.

Mezitím se celková tržní kapitalizace kryptomarketu přiblížila 2 bilionům dolarů:

Analytik Ali Martinez upozornil na silnou kumulacci velryb, která milníku předcházela. Uvedl:

Bitcoinové velryby byly v nákupní horečce a za poslední tři týdny získaly 140 000 BTC, což představuje 6,16 miliardy dolarů!

Podle Martineze ještě stojí za pozornost indikátor Super Trend, o kterém tvrdí, že byl historicky přesným ukazatelem bitcoinového bull runu.

Super Trend právě zablikal nákupním signálem na měsíčním grafu bitcoinů. Je to nástroj známý svou přesností v předpovídání býčích trhů BTC. Všechny čtyři nákupní signály, které vydal od počátku BTC, byly všechny ověřeny, což vedlo k ziskům 169 172 %, 9 900 %, 3 680 % a 828 %, uvedl.

Další:

Americké spotové bitcoinové ETF dosáhly milníku 10 miliard dolarů ve správě pouhý měsíc po schválení

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *