Neděle, 25 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Kryptoburza Bybit pozastavuje služby ve Spojeném království po „posledním varování“ finančního regulátora

Bybit se rozhodl ukončit poskytování své obchodní platformy pro kryptoměny uživatelům ve pojeném království. K pozastavení dojde již v říjnu.kvůli „regulačním změnám.“

Kryptoburza Bybit se sídlem v Dubaji se pod tlakem regulátora stahuje z Britského trhu. Společnost v závěru minulého týdne oznámila pozastavení služeb pro Spojené království v reakci na čekající pravidla od tamního úřadu pro finanční chování neboli FCA.

Od 1. října platforma začne pozastavovat služby obyvatelům Spojeného království tím, že již nebude umožňovat nové účty. Po tomto kroku bude 8. října následovat pozastavení nových vkladů, nových smluv a změny pozic pro stávající uživatele.

Ve světle zavedení nových pravidel britského úřadu pro finanční chování ohledně marketingu a komunikace kryptofirem… Bybit se rozhodl přijmout nařízení proaktivně a pozastavit naše služby na tomto trhu, uvedla firma.

Čína trpí největším odlivem kapitálu za téměř 8 let! Jen v srpnu dosáhl kapitálový únik 49 miliard dolarů

Datum, kdy Bybit ukončí své služby, připadne na termín FCA, do kterého mají firmy s kryptoaktivy, které poskytují své služby uživatelům ve Spojeném království, dodržovat určitá pravidla zaměřená na poskytování „jasných, spravedlivých a nezavádějících“ marketingových režimů.

Po červnovém oznámení FCA 21. září vydala dodatečné varování, které firmám připomnělo termín 8. října a riziko trestního obvinění. Burza uvedla, že pozastavení by mělo být dočasné, protože se do budoucna bude snažit regulace splnit.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *