Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Kryptohodler není neutrální ohledně války na Ukrajině

Ruská invaze na Ukrajině hlubove zasáhla nás všechny. Je třeba říct, že tento web není neutrální ohledně ohledně invaze ruské armády na Ukrajině.

Nejsme nezaujatí k ruské invazi na Ukrajině

Informovali jsme vás o trzích, o kryptoměnách, ekonomice, zveřejňovali jsme komentované zprávy ohledně Bitcoinu a ve snu by nás nenapadlo, že budeme chtě nechtě muset zveřejňovat zmínky o válce v Evropě. Za současné situace se však dění okolo útoků ruských ozbrojených sil na Ukrajinu stalo prakticky tím jediným, co všechny zajímá.

Jsme Evropané a vpádem ruské armády do sousední Ukrajiny byl narušen i náš mír. Cítíme, že je zde hrozba, která se dotýká i nás samotných. Situací nejsou zasaženy jen světové trhy. Jsou zabíjeni nevinní lidé, včetně dětí. Celému světu bylo vyhrožováno, abychom přihlíželi teroru a nezasahovali.

Svět odpověděl masivní podporou. Lidé po celém světě se spontánně přidávají a chtějí zastavit tuto agresi. Vlády se sjednotily v rozhodnutí dodat potřebný materiál a vojenské vybavení a ekonomicky odstřihnout Rusko. Zastavit Putinův režim v jeho dobyvačných snahách.

Na Václavském náměstí se sešlo odhadem 80 tisíc lidí. Společně skandovali „sláva Ukrajině.” Podobně lidé protestují ve velkých městěch po celém světě. Z celého svobodného světa zní, přestaňte zabíjet Ukrajince!

Hodlerský web byl a stále je nezávislý a pokud možno objektivní. Usilovali jsme o to, abychom na kteroukoli společnost, zemi nebo vládu pohlíželi stejně. Byli jsme vždy připraveni v čláku zdůraznit technologické, kryptoregulatorní, ekonomické či jiné úspěchy i neúspěchy kterékoli země, bez ohledu na stranu a barvu.

Nevyprovokovanou válečnou invazí Putin tohle vnímání změnil a dokud se nestáhne z Ukrajiny, nelze být v této otázce neutrální. Ba co víc, my už nebudeme ani stejní.

Moje jméno je -Kytka, jsem hlavním redaktorem Hodlera a několik let jsem mimo jiné sázel semínka bohatství, svobody a nových finančních technologií. Dnes však za neuvěřitelnou odvahu lidí, kteří se rozhodli čelit zlu, symbolicky zasadím jen jediné semínko slunečnice.

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

2 Comments

  • Miroslav

    Bohužel je to jako ten vtip: “Víte jak jsme si před příchodem internetu mysleli, že lidé jsou hloupí protože nemají dostatek informací?…tak tím to nebylo.”
    Od roku 2014, po svržení demokraticky zvoleného prezidenta vládne na Ukrajině vojenská junta s velmi fašistickými manýry (a otevřeně používá nacistickou symboliku, za kterou byste v ČR šli do vězení). Vraždění civilistů (etnické čistky) je pro ně bohužel běžnou praxí – avšak v našich sdělovacích prostředcích se o tom nehovoří, protože se to “nehodí do krámu”. Doporučuji před zaujímáním stanovisek a rozdmícháváním emocí malinko přemýšlet a o situaci si něco zjistit. Mimoto ruská “invaze” by při vojenské síle současného Ruska vypadala tak, že teď už by jejich tanky parkovali na hranicích se Slovenskem.

    • Miroslave, celý svět sleduje bombardování Ukrajiny Ruskem, nevidíme žádné žádosti Putina o mírové řešení problémů, které popisujete, a snahu o mezinárodní vyšetřování zločinů. Nevidíme, že by Putin denně apeloval na nestranné prošetření nějakých zločinů. Vidíme bombardování a umírání civilistů, dětí… Vidíme totalitní diktátorskou vládu v Rusku, která propagandou a zastrašováním drží vlasní obyvatele v kleštích podobně, jako jsme to zažili i my, před rokem 89. Ukrajina ani svět Rusku tuto invazi a zabíjení neodpustí a od nás se ospravedlňování těchto věcí nedočkáte!

      Přemýšlejte trochu, i kdyby to bylo jak popisujete, jediné správné řešení by bylo diplomatické jednání se světem o okamžitém ukončení invaze pod podmínkou nestranného mezinárodního prošetření údajných zločinů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *