Pondělí, 22 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Kryptoměnový obchodník vydělal 1 milion dolarů poté, co si Elon Musk aktualizoval profil: Chief Troll Officer

O kuriozity ve světě kryptoměn zdá se není nouze, zejména pokud se to nějak týká miliardáře Elona Muska. Šťastně nakoupeným memecoinem se obchodník s kryptoměnami stal dolarovým milionářem.

Obchoník proměnil 10 000 dolarů na 1,3 milionu za několik dní dobře načasovaným nákupem tokenu TROLL poté, co Elon Musk aktualizoval své profilové info na své vlastní sociální síti X na „Chief Troll Officer.“

Šťastný jednotlivec podle údajů poskytovatele blockchainových dat LookOnChain převedl celkem 4,313 ETH, v tehdejší hodnotě přibližně 10 000 $, na 19 bilionů TROLL tokenů. Nešlo přitom o náhodu, ale rychlou reakci na Muskův vtípek.

Platforma uvedla:

Poté, co si všiml, že Elon Musk změnil svůj profil na Twitteru na „(CTO) Chief Troll Officer,“ tento obchodník okamžitě stáhl 4.313 ETH (10 113 USD) z Binance a vynaložil 4.3 ETH na nákup 19,37 bil. TROLL. Pak prodal 9,37 bil. TROLL za 5,318 ETH (12 467 $), aby si vybral vklad zpět.

V současné době drží 10 bil. TROLL v hodnotě 1,03 milionu dolarů!

TROLL byl původně uveden na trh v dubnu 2023 a stejně jako všechny memecoiny zaznamenal krátký nárůst ceny, než se vrátil téměř ke své zaváděcí ceně.

To vše se změnilo 9. ledna 2024, když si Musk změnil své bio na X a vyvolal tak pumpu, která během tří dnů dosahovala více než 150 000 %. Pokud obchodník stihne včas prodat před dumpem, i po určité korekci stále vybere vyšší stovky tisíc dolarů.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *