Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoinoví těžaři nyní prodávají bitcoiny jako o závod! Dumpli BTC rychlostí 450 milionů USD za 1 den

Bitcoinové rezervy těžařů klesly na roční minimum poté, co za jediný den klesly o více než 10 000 BTC.Těžaři využívají rostoucí cenu Bitcoinu a vybírají zisky z těžby.

Těžaři Bitcoinu jsou svým způsobem velmi dobří hodleři. Pravidelně sledujeme, jak drží v dobách výprodejů a bear marketu a čekají na vyšší ceny krále kryptoměn, kdy postupně odprodávají, aby si pokryli náklady a vyzvedli odměny. Historicky těžaři prodávají mince, aby doplnili peněžní tok nebo získali vyšší ceny v rally.

Po roce růstu, kdy se BTC odrazil od svého dna cyklu a během minulého roku rostl přibližně o 160 %, těžaři vyprodávají své bitcoinové zásoby.

Podle poskytovatele on-chain analytiky CryptoQuant se rezervy těžařů 17. ledna snížily o 10 233 BTC, což je v současných cenách zhruba 450 milionů dolarů.

Data také ukazují, že rezervy bitcoinových těžařů jsou na nejnižší úrovni od července 2021. Aktuálně dohromady drží na 1,83 milionu coinů. Stále se však jedná o významnou skrýš v hodnotě přibližně 78 miliard USD.

Za posledních 12 měsíců se množství mincí v peněženkách všech těžařů BTC dohromady snížily o 22 800 BTC, ale celková hodnota rezerv je od začátku roku 2021 relativně stabilní.

Čtěte dále:

Tyto 3 kryptoměny v roce 2023 vstaly z mrtvých jako Fénix z popela a jejich cena zaznamenala návrat z pekla

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *