Úterý, 18 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Litecoin se Stává Oficiální Kryptoměnou Miamských Delfínů

Fotbalový (ragbyový) tým Miamských Delfínů uzavřel partnerství s Litecoinem. Litecoin tak získá pozornost milionů Američanů na stadionech.

Litecoin je nyní platidlem Delfínů

Litecoinu toto partnerství přinese mimo jiné reklamu na stadionech a zřejmě také na webu týmu. Kromě toho si návštěvníci domácího stadionu budou moct koupit lístky do tomboly za Litecoin nebo Bitcoin. Výtěžek tomboly nazvané 50/50 se dělí na dvě poloviny. Jednu získá vítěz a druhou nadace Miamských Delfínů.

Charlie Lee, zakladatel kryptoměny Litecoin (LTC) a ředitel nadace Litecoinu, k tomu říká:

“Tato spolupráce dostane Litecoin před publikum miliónů lidí po celém světě v době, kdy přijetí kryptoměn nabírá na obrátkách a ekosystém je schopen podporovat implementaci v reálném světě takovými způsoby, které dříve nebyly možné.”

Zajímavostí je, že litecoin nespolupracuje se sportovci či umělci poprvé. Již dříve se domluvil např. s Nashvillským rádiem Young Country. Litecoinem se platilo na hudebních koncertech. A sponzoroval zápas UFC o titul v lehké váze mezi Jonem Jonesem a Alexanderem Gustafssonem.

TIP: HODL | Altcoiny Jsou ve Výprodeji! Jejich Sezóna Časem Přijde

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://dailyhodl.com/

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *