Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Lovec airdropů získal 753 000 dolarů v ZK tokench protokolu ZKsync před vložením na Binance, uvádí Lookonchain

Podle blockchainového sledovače Lookonchain, který mimo jiné pomáhá identifikovat chytré peníze on-chain, jeden lovec airdropů dokázal získat miliony tokenů ZK v hodnotě tři čtvrtě milionu dolarů.

Někdo obdržel airdrop ve výši 3,01 milionu ZK (753 tisíc $) prostřednictvím 85 peněženek!

Asociace ZKsync v pondělí poznamenala, že více než 45 % tokenů ZK pro airdrop bylo nárokováno více než 225 000 adresami za méně než dvě hodiny, což vedlo k dočasnému snížení výkonu sítě.

V rámci distribuce má být uživatelům a testerům přiděleno 17,5 % z celkové nabídky, přičemž 695 232 peněženek bylo způsobilých pro získání tokenů.

Čekání na airdrop se vyplatilo neznámému uživateli ekosystému Ethereum. Podle krypto trackeru Lookonchain získal token ZKsync (ZK) v hodnotě 753 000 dolarů prostřednictvím 85 peněženek.

Že jde o jediného příjemce si platforma zřemě potvrdila, když obchodník vložil 2,71 milionu ZK v hodnotě 678 000 USD na Binance a prodal dalších 300 000 ZK za 20 ETH v hodnotě 69 000 USD prostřednictvím decentralizované burzy (DEX) SyncSwap.

Když vidím takové zprávy a pak spousta průměrných uživatelů, kteří jsou aktivní 2 roky, nic nedostalo… Objevuje se spousta otázek, uvedl jeden z uživatelů na X.

Asociace ZKsync pak uvedla:

Token ZK je protokolový token, který umožňuje držitelům tokenů zavádět upgrady protokolu a hlasovat o nich a platit síťové poplatky pomocí nativní abstrakce účtů ZKsync. Prostřednictvím upgradů protokolů řízených správou může komunita vyvinout ZK a zavést staking a další funkce.

S uvedením dalších řetězců ZK se token může stát zásadním nástrojem pro koordinaci technických inovací. Zatímco ZKsync Era je prvním řetězcem ZK, Lens Network, Cronos zkEVM, GRVT a řada dalších budou mít svůj debut v nadcházejících měsících.

Další:

BlackRock CIO Samara Cohenová říká, že si investiční poradci zatím nenašli cestu k bitcoinovým fondům ETF

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *