Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Tradiční finance (TradFi) se začínají ujímat vedení v tokenizaci aktiv v reálném světě (RWA), říká Kaiko Analytics

Začíná se rýsovat trend, ve kterém se dominující silou v rámci tokenizace aktiv stává svět tradičních finančních hráčů. TradFi přijímají kryptoměny a tokenizují tradiční aktiva.

Tradiční finance (TradFi) se začínají ujímat vedení v tokenizaci aktiv v reálném světě (RWA). Giganti Fidelity, JPMorgan a BlackRock jsou dominantními hráči vlny tokenizace pomocí kryptoměn. Uvedla to společnost Kaiko Research, která dále napsala:

Minulý týden Fidelity International oznámila svou účast v tokenizované síti JPMorgan a stala se nejnovějším institucionálním hráčem, který se připojil k rychle rostoucímu trendu tokenizace. Souběžně s tím i nadále roste BUIDL společnosti BlackRock, její tokenizovaný fond likvidity, který nyní nashromáždil více než 460 milionů dolarů.

Od svého březnového spuštění BUIDL od BlackRock předstihl několik krypto-nativních firem, včetně Cash Management Fund Maple Finance, který se zaměřuje na krátkodobé hotovostní nástroje. Přestože Maple působí v tomto prostoru již roky a vzpamatoval se z kolapsu kryptopůjčovacích služeb v roce 2022, jeho Cash Management Fund nashromáždil aktiva pouze kolem 16 milionů dolarů, což ve srovnání s BUIDL bledne.

Analytická firma Kaiko hovoří také o Bitcoinu. Od začátku roku a spuštění bitcoinových ETF je volatilita hlavní kryptoměny v porovnání s dřívějšími cenovými výkyvy velmi nízká, což by mohlo značit postupné dozrávání největšího kryptoaktiva.

Další:

BlackRock CIO Samara Cohenová říká, že si investiční poradci zatím nenašli cestu k bitcoinovým fondům ETF

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *