Čtvrtek, 30 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Měsíc s Hodlerem | Buď Budeme Bohatí Všichni, Nebo Nikdo

Hodler má 4 měsíce. Nebyli jsme tu první, nebudeme tu poslední. Teď jsme tu a spojujeme komunitu nadšenců do kryptoměn, hodlerů a jednoduše lidí, kteří chtějí vzít svůj život do vlastních rukou. Vzděláváme se, protože chceme, ne proto, že by nás do toho někdo nutil. Investujeme vlastní peníze na vlastní nebezpečí.

INFO: Tento pravidelný pořad vychází vždy 3. den v měsíci, od založení Hodlera 3. 3. 2019.

Jsme Hodleři

Jsme Hodleři, kteří svůj život hodlají chytit pevně do vlastních rukou a držet ho tam. Máme rádi Bitcoin a jiné kryptoměny, protože nám ukazují, že možnosti tu jsou. Ukazují nám, že si lidé v každé době dokážou najít prostředky, jak se spojit. Bitcoin je nástroj, který vkládá bohatství i moc do rukou lidí.

Jistota? Ne, nikde není napsáno, že Bitcoin bude růst. Nikdo nám nezaručí, že i kdyby Bitcoin rostl, budou růst i jiné kryptoměny, které máme nakoupené. Je tu riziko, že můžeme přijít o vše, co jsme investovali. Ale získat můžeme mnohem více. Stačí jen chtít, využít možnost mít vše ve svých rukou, jak nás to učí kryptoměny, a jít si za svým.

Každý z nás je jiný a řada z nás jsme velmi nároční. Potřebujeme kritické myšlení, abychom rozeznali podvody a vyhli se jim. Potřebujeme pozitivní myšlení, abychom se naučili věřit, že se naše práce vyplatí a my se finančně osvobodíme. Učíme se investovat, číst grafy, vyhodnocovat rizika a zpětně hodnotit výsledky. Učíme se neztrácet nervy, stanovovat si cíle a disciplinovaně je následovat.

Buď budeme bohatí všichni, nebo nikdo

Co spojuje hodlery? Bitcoin je navržen tak, že každý sleduje svůj osobní prospěch. Mohlo by se říct, že je to chyba, jenže kouzlo je v tom, že tím zároveň pomáháme ostatním. Jen si uvědomme ten rozdíl Bitcoinu a  inflační měny, jako je koruna, dolar či euro. Všichni obyčejní lidé díky inflaci chudnou. Jejich úspory ztrácejí hodnotu.

Bitcoin to má naopak. Jeho množství je omezené a víc bitcoinů prostě nevznikne. Díky tomu cena roste. Čím více těžařů, tím bezpečnější síť. Čím více uživatelů a hodlerů, tím vyšší cena. Každý přichází pro svůj vlastní prospěch a zároveň tak prospívá všem ostatním. To se mi na tom líbí a dává mi to smysl.

Hodler

A co to má společného s Hodlerem? Všechno, protože jsme web pro vás, kteří v zájmu vlastního blaha pomáháte ostatním. Spojujeme komunitu. Spojujeme youtubery, kteří dělají skvělou práci pro vás všechny. My všichni tvůrci a jsme tu pro vás, abychom vám něco zajímavého předali.

Nesoupeříme, protože je v našem zájmu, abyste i vy mohli vydělat na Bitcoinu a jiných kryptoměnách. Alespoň tak to vnímám já, protože je i v mém zájmu, abyste byli bohatí. Chci bohaté čtenáře, kteří se nebudou zdráhat nás za naši práci odměnit. Chci, abychom všichni byli bohatí. A až se tak stane, budu se vás snažit podporovat v pěstování užitečných věcí.

Každý z nás má svůj specifický dar

Tímto si ještě nejsem zcela jistý, nemám na to totiž žádný výzkum, ani žádný neplánuji, ale něco mi říká, že každý z nás má v sobě něco, čím by mohl obohatit svět a zároveň uspokojit základní lidskou potřebu seberealizace. Věřím, že je v zájmu nás všech, abychom byli bohatí a plně využívali výdobytky technologií. Pak budeme mít čas a psychickou pohodu, která nám umožní se svobodně rozvíjet a učit.

Netvrdím, že hned za rok lidstvo zcela otočí a napraví všechny systémové chyby, to asi bude chtít přece jen trochu více času. Ani kryptoměny, ani žádná jiná technologie nás sama o sobě taky nespasí. Nespasí nás jako celek, alespoň ne bez práce, ale může hodně pomoct některým jednotlivcům mezi námi. Třeba právě vám.

Závěr

Hodler jde stále dopředu a stále sledujeme stejný cíl. 4 měsíce jsou za námi a co vše se za tu dobu stalo..? Kolik změn v kryptosvětě, kolik novinek… Je toho vážně hodně. O řadě věcí jsme vás informovali v našich článcích nebo videích našich kamarádů youtuberů. A kolik věcí se ještě stane.., buďme společně u toho. Každému věrnému čtenáři moc děkujeme za podporu a přejeme vám všem bohatství a štěstí.

-Kytka (fb stránka; decentralizované platformy: Steemit, Publish0x)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Sleduj nás na Facebooku, Instagramu a přidej se do naší free HODL skupiny. Využij také odkazy na decentralizované platformy výše. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *