Čtvrtek, 30 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Měsíc s Hodlerem | Deset novoročních předsevzetí pro rok 2020

Milí čtenáři, opět tu máme další měsíc s Hodlerem. Dnes je to již 10 měsíců od publikování prvního článku na našem webu KryptoHodler.cz. A vzhledem k tomu, že tu máme také již nový rok 2020, napadlo nás, že je na čase stanovit si nějaké novoroční předsevzetí.

Deset novoročních předsevzetí pro rok 2020

Když jsem před 10 měsíci založil web KryptoHodler, věřil jsem, že otevřenost vůči čtenářům, konzistentnost a kvalita článků budou patřit k hlavním zásadám, na kterých stojí dobrý web.

Stále tomu věřím a v tomto duchu s vámi chci sdílet naše novoroční předsevzetí pro rok 2020.

1. HODL bude vždy na prvním místě

Udělat web zaměřený především na hodlery byla ta nejpřirozenější věc. Hodl je o penězích, což někteří odmítají. Rozhodně si však stojíme za tím, že peníze jsou důležité a nedáme na řeči o tom, že by na tom mělo být něco špatně. Upřímně ale dodáváme, že pro web přináší více peněz trading a placené analýzy, zaměřené na začátečnické tradery obchodující intradenně.

HODL, přestože si za něj vyžíráme kritiku, že nám jde jen o peníze, není až takovým finančním trhákem pro nás jako web, o to větším však může být pro naše čtenáře. A my se ho i v novém roce budeme držet, protože jak už jsme několikrát psali, chceme především rozumné, úspěšné a bohaté čtenáře. Pokud nás někdo podpoří, budeme nejradši, když to bude až poté, co i díky našim informativním a edukativním článkům a HODLu sám/a něco vydělá.

2. Stále budeme otevření dalším možnostem

Vnímáme, že se nám kryptokomunita čím dál víc štěpí na různé názrové skupiny. My tento trend asi nezastavíme, ale rozhodně se ho nehodláme účastnit. Proto je našim novoročním předsevzetím také to, že si u nás vždy najde své místo každý člen komunity. Uživatel, trader, těžař, IT nadšenec a programátor.., nikoho nediskriminujeme a každého si vážíme, protože dohromady tvoříme komunitu. Jeden bez druhého se neobejdeme.

3. Budeme vybírat jen to nejzajímavější

Naše 3. předsevzetí souvisí s kvalitou článků. Kvalitu určuje z velké části výběr novinek a zpráv. Jako všichni ostatní, také my čerpáme především ze zahraničních zdrojů. Zdaleka ne všechny novinky mají skutečně obsah, který je hoden zveřejnění a možná byste se divili, jak moc častým jevem jsou bezobsažné, nesmyslné či recyklované zprávy a novinky. Setkáváme se s tím na denní bázi a také v novém roce 2020 se budeme podobným článkům vyhýbat jako čert kříži.

Takže vám můžeme slíbit, že u nás se nesetkáte s nadpisem, který zdaleka neodpovídá obsahu článku. Nesetkáte se u nás se zprávou, které ani sám autor článku neporozuměl, nebo s takouvou, u které se vlastně neví, co nového říká, nebo co vůbec říká. Samozřejmě u nás také nenajdete článek pouze přeložený z originálu, což je jinde běžnou praxí. To považujeme za takovou samozřejmost, že to ani nebereme jako samostatné předsevzetí.

4. Naše články budou vždy srozumitelné a jasné

Další věc, na kterou se i v novém roce zaměříme, je srozumitelnost článků. 10 měsíců je dost času na to, abychom pochopili, že jsou mezi vámi také nováčci. V zásadě zatím jen velmi málo lidí vlastní Bitcoin a kryptoměny. Všichni ostatní teprve pomalu přicházejí a přestože si něděláme iluze, že akceptace kryptoměn bude rychlý proces, budeme se snažit každý článek formulovat tak, aby mu rozuměl i nováček.

5. Dodržíme, co slíbíme

Když už vám slíbíme, že pro vás zpracujeme nějaké téma, tak to také splníme. Tento článek obsahuje celkem 10 novoročních předsevzetí a my uděláme vše pro to, aby to nebyly jen plané sliby.

6. Nenecháme se odradit cenou

Od vrcholu v roce 2017 je to s cenou kryptoměn špatné. Náš web byl založen v době, kdy byl Bitcoin takřka na samotném dně tohoto dlouhodobého cyklu. Od té doby BTC posílil, altcoiny však jako celek dosud velmi zaostávají a netýká se to jen mrtvých projektů a nesmyslů, ale prakticky všech. Po downtrendu v roce 2018 mnoho fanoušků kryptoměn odešlo.

Zatímco v roce 2017 to bylo snadné a lidé přicházeli do kryptosvěta ohromnou rychlostí, my jsme vznikli v době, kdy panovala frustrace v komunitě a kapitulace na marketu. Nenechali jsme se však odradit cenou a totéž si nyní stanovujeme jako předsevzetí do nového roku 2020.

7. Zlepšíme se

Stále je co zlepšovat. V roce 2020 zapracujeme na vzhledu webu i na obsahu. Uděláme vše pro to, aby byl KryptoHodler lepší. Neodradí nás zlomyslné komentáře těch, kteří nám chtějí škodit. Pomůžou nám názory našich čtenářů na to, co děláme dobře, ale i na to, co můžeme udělat lépe. Vždy jsme si vážili a vážíme každého názoru, který má smysl, bez ohledu na to, zda je v náš prospěch nebo ne. Těch, co smysl nemají, však ne. Můžete si být jistí, že až budeme zase za rok slavit nový rok 2021, bude KryptoHodler.cz lepší.

8. Budeme šířit osvětu

Našim úkolem není pouze informovat a zásobovat články stávající členy kryptokomunity. V novém roce si proto stanovujeme jako jedno z předsevzetí také to, že budeme šířit osvětu o kryptoměnách všemi možnými prostředky. Zapracujeme proto také na edukativních článcích a na sekci Kryptoměny, kterou v roce 2020 rozšíříme a doplníme. Chceme také poskytovat vzdělání v oblasti základů kryptoměn a v souvisejících oblastech, jako jsou bezpečnostní zásady a pravidla, nebo třeba jak zaplatit kryptokartou v obchodě a mnoho dalšího.

9. Zachováme si integritu

Ctíme hodnoty, jako je pravda, sebevědomí, pokora a svoboda. Občas se to někomu nelíbí. Chtěli by nám přikazovat, o čem můžeme psát a o čem ne. Chtěli by nám říkat, co máme dělat a co naopak nesmíme. Chtěli by omezovat naši tvorbu a stavět nám hranice. Nemůžou snést, když to děláme podle sebe. Když píšeme o tom, co považujeme za zajímavé. Když informujeme o věcech, které hýbou zahraniční komunitou. Nazývají nás bulvárem, nejhorším webem o kryptoměnách… Lžou o nás a šíří o nás nepravdy. Chtěli by nás zastrašit, ale my se nedáme. Budeme dál svobodně psát o všem, co kryptosvět přinese, a nedovolíme nikomu, aby nám to zakazoval.

10. Vytrváme a sejdeme se za rok

Poslední novoroční předsevzetí pro rok 2020 je, že se zde opět sejdeme zase za rok a také po celou dobu mezitím. Vytrváme a náš web bude patřit k těm, které definitvně přežijí celý medvědí cyklus a společně zažijeme další bull run.

Závěr

Již deset měsíců jsme zde. Každý měsíc jsme se sešli na Měsíci s Hodlerem. Tentokrát jsme společně oslavili nový rok a protože máme rádi otevřenost, sdílíme s vámi naše novoroční předsevzetí do roku 2020. Každé z nich myslíme vážně a budeme usilovat o to, abychom je také všechny dodrželi. A za rok, až nám tento článek připomenete, věříme, že budeme moct říct, že jsme dodrželi a splnili vše, co jsme si předsevzali.

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále?

Trevon James – bývalý propagátor BitConnect a jedna šílená predikce navíc!

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *