Pondělí, 22 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Trevon James – bývalý propagátor BitConnect a jedna šílená predikce navíc!

Bývalý propagátor proslulého ponzi schématu BitConnect měl velmi šílenou cenovou predikci pro Bitcoin. Jelikož šlo o sázku, přidal si i úkol a jelikož to nevyšlo, jistě musel litovat. Trevon James si to za celý scam, při kterém mnoho lidí přišlo o hodně peněz, slízne ještě jendou. A nebude to příjemná hostina!

Šílená predikce bývalého propagátora BitConnect

Jestli se někdo dá nazvat smolařem, jistě to musí být Trevon James. Nejen, že se youtuber nechal zlákat k propagaci dnes již proslulého podvodu BitConnect.

  • Pokud náhodou nevíte, jedná se asi o nejslavnější ponzi schéma kryptosvěta, které nabízelo vysoké zisky a skončilo pádem ceny z maxima téměř 500 USD pod 1 dolar za jeden BCC. BitConnect definitvně skončil 17. ledna 2018.

Nejen to, že se Trevon účastnil neslavné propagace, on navíc vše okořenil jednou velmi odvážnou sázkou.

Trevon James to okořenil! 😀

Již v roce 2018 uvedl, že Bitcoin bude 1. ledna 2020 stát pouhých 10 USD. A pro případ, že by tomu tak nakonec z nějakého důvodu nebylo, vymyslel si také úkol. Asi byl zrovna na procházce se svým psem, když ho přepadl tento nápad, protože nápad je to skutečně neobvyklý, a to i pro otrlého pejskaře.

V každém případě, youtuber se rozhodl, že by v případě neúspěchu mohl sníst exkrementy svého vlastního psa na internetu.

BitConnect mu tedy sám o sobě asi nepřipadal jako dostatečný trest, nebo možná věřil, že mu jeho predikce vyjde. Bitcoin však opět dokázal, že, narozdíl od různých podvodů a blbinek slibujících garantované rychlé zhodnocení o 10 % za měsíc, má skutečně smysl a hodnotu.

Závěr

Nejšílenější sázka roku 2019 poznala svůj výsledek 1. ledna 2020, kdy byla cena BTC velmi vzdálená od predikovaných 10 $. James již také naznačil, že je „mužem mého slova“ a že bude streamovat živé video z nepříjemné hostiny. No, nemusíme být u všeho, že? 🙂

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále?

Nejhorší bitcoinové predikce roku 2019

Zdroj:

https://cryptopotato.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *