Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

„Nejbrutálnější část tržního cyklu“ je tady, říká analytik Benjamin Cowen a predikuje propad pro Ethereum

Kryptoměnový analytik Benjamin Cowen hovoří o kryptomarketu v kontextu jedné z nejbrutálnějších fází svého cyklu. Krve ještě nebylo dost?

Stovkám tisíc sledujícím na sociální síti X Cowen sdělil, že je zde obzvlášť špatná fáze tržníko cyklu, která je zpravidla bolestivá pro altcoiny. Dominance bitcoinu nyní roste, protože chuť riskovat u této třídy aktiv klesá.

Chvíli jsme o této fázi tržního cyklu diskutovali. Totiž tam, kde BTC klesá, ale dominance BTC (BTC.D) jde nahoru, protože altcoiny klesají více. Je to vždy nejbrutálnější část tržního cyklu, uvedl.

Smazat citlivá data z velkých jazykových modelů, jako je ChatGPT od OpenAI, je prakticky nemožné, říkají vědci

Podle influencera můžeme čekat, že se bitcoinová dominance, tedy podíl tržní kapitalizace BTC z kapitalizace celého kryptomarketu, zvýší. Pokud by se jeho predikce potvrdila, vzrostla by na úrovn okolo 60 %.

Stále věřím v těch 60 %. Může to být trochu jinak. Mohlo by to být 59 %. Může to být 63 %. A někteří lidé říkají: No a co stablecoiny? Myslím, že trh se stablecoiny je důvodem, proč neroste na 65 % nebo 70 %.

Synonymem růstu dominance Bitcoinu v kombinaci s propady kryptomarketu jako celku je velká bolest pro držitele altcoinů v čele s Ethereem. Ether by podle Cowena mohl spadnout až na úroveň 0,037 BTC. Ta je při současných cenách na cca 1 016 dolarech za jednotku ETH.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *