Sobota, 24 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Největší Švýcarský Maloobchodní Řetězec Oznámil Spolupráci s TE-FOOD

Migros je největší švýcarský maloobchodní potravinový řetězec. Tato společnost nyní spolupracuje s kryptoměnou TE-FOOD a bude využívat blockchain ke sledování dodovatelského řetězce potravin.

Řetězec Migros spoluprauje s TE-FOOD

TE-FOOD nabízí platformu ke sledování dodavatelského řetězce (“supply chain”) potravin. Blockchain zde slouží k zabezpečení logistických systémů, kvality a původu zboží (ovoce a zeleniny). Ve svém oznámení uvádí, proč zvolili právě spolupráci s touto kryptoměnou:

„TE-FOOD je největším veřejně přístupným řešením pro vysledovatelnost potravin z farmy na stůl. Obsluhuje více než 6 000 obchodních zákazníků a každý den zpracovává 400 000 obchodních transakcí.”

Migros se však narozdíl od jiných obchodů nezaměřil při svém využití blockchainu pouze na zákazníky, tedy na poskytování informací o produktech spotřebitelům. Naopak chce využitím blockchainové platformy zlepšit samotný dodavatelský řetězec a jeho logistické plánování.

O jakou společnost se jedná? Migros je největší švýcarský maloobchodní řetězec. Jedná se o družstvo, které bylo založeno již v roce 1925 a nyní zaměstnává 100 000 zaměstnanců. Samotné družstvo má působivé 2 miliony členů. Jsme tedy svědky dalšího krůčku ke všeobecnému přijetí kryptoměn a jejich technologického využití.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://www.cryptonewsz.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *