Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Nová komunita pro hodlery na Steemitu – přidáte se? [KryptoHodler]

KryptoHodler otevírá novou komunitu pro hodlery na Steemitu. Přidejte se k nám, komunita je otevřena každému a každý nový příspěvek navíc odměníme upvotem.

→Registrace na Steemitu
Odkaz do komunity

Navštivte naši komunitu na Steemitu

Staňte se součástí a naší nové komunity KryptoHodler: NAVŠTÍVIT ZDE

Na Steemitu můžete psát články, přidávat své zajímavé fotky, nebo klidně točit videa. Také si samozřejmě můžete přijít jen tak popovídat do komentářů, i to je na Steemitu možné a po nedávném updatu je dokonce získávání Steemu pouhým upvotováním a komentováním cizího obsahu ještě snadnější.

Nemusíte se tedy bát, pokud se vám nechce začít psát blog, není to povinnost, klidně můžete jen pročítat zajímavé příspěvky ostatních a i za to se dá časem získat hromádka Steemu navíc.

Jak se přidat

Pokud již máte účet na Steemitu, tak stačí přejít na stránku komunita KryptoHodler (ZDE) a kliknout na “SUBSCRIBE”. Pod tlačítkem subscribe (po přihlášení zde bude svítit nápis “JOINED”) pak najdete tlačítko “NEW POST” – česky vytvořit nový příspěvek. Po kliknutí můžete začít psát příspěvek, který se následně zveřejní v naší komunitě.

Nová komunita je na Steemitu

Pro případ, že ještě na této decentralizované platformě kombinující blog a běžnou sociální síť nejste, tak využijte tuto příležitost a přidejte se. Je to zdarma a můžete tedy jen získat.

Jak si založit účet a co dělat poté, si můžete přečíst zde: Návod | Připojte se k nám na Steemitu a vyzkoušejte si sami blockchainovou platformu s možností výdělku

Závěr

Komunita je nová funkce, která se nejprve testovala na beta verzi Steemitu a nedávno přešla na hlavní platformu. KryptoHodler je na této slibné blockchainové platformě dlouhodobě aktivní prostřednictvím účtu zakladatele -Kytka. Nyní tedy máme to potěšení, že vás můžeme pozvat do nové komunity pro česky a slovensky hovořící hodlery. Komunita KryptoHodler na Steemitu už na vás čeká! Přidejte se.

→Registrace na Steemitu
Odkaz do komunity

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *