Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Platforma EFK vysadí stromy s pomocí NFT, její token čeká 17. 10. listing na burze Bitmart

V Českých vodách vzniká projekt mající za cíl obnovit lesy a pomoci ohroženým živočišným druhům. K realizaci byla vybrána technologie blockchain, jelikož dokáže transparentně převést peníze podporovatelů směrem k neziskovým organizacím, jež vysadí živé stromy. Platforma pro své fungování využívá token EFK, který bude zalistován 17. 10. na burze Bitmart.

Tokenomika projektu

Základním pilířem první fáze tohoto projektu jsou jedinečné NFT stromy (v dalších fázích také i zvířata). Zájemce je bude moci pořídit na EFK marketplace za tokeny EFK.

Uživatel obdrží důkaz v podobě NFT, že zakoupil unikátní strom. U získání NFT to však nekončí. Brzy jej využijete v metaverse Heavenland, kde každý strom bude mít 3D avatara. Tímto způsobem vývojáři plánují metaverse zalesnit. Dále se pak můžete těšit na různé formy gamifikace.

Navíc část NFT kolekce můžete vidět i v rozšířené realitě AR. Na vašem mobilním telefonu tak spatříte unikátní NFT strom na pozadí reálného světa.

Sázení opravdových stromů z NFT

Projekt EFK díky spojení s neziskovými organizacemi docílí efektivního vysázení stromů. Platforma tak bude mít dohled nad jejich umístěním a počtem. U všech NFT před zakoupením uvidíte, kolik stromů bude díky vaší pomoci vysazeno.

EFK tokeny na burze Bitmart již 17. 10. 2022

Platforma EFK se rozhodla zalistovat své tokeny na burze Bitmart. Ta poskytne vysokou likviditu na jejich nákupy i prodeje. Od 17.10. tak budete mít možnost tokeny získat na jedné z top 10 krypto burz na světě.

Oficiální kanály EFK platformy

Web: https://efkplatform.com/

Discord: https://discord.com/invite/V9xbMvEVXk

​​Instagram: https://www.instagram.com/efk_platform/

Twitter: https://twitter.com/efk_platform

Telegram: https://t.me/efkplatform

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *