Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Google začíná fungovat jako blockchainový vyhledávač pro Ethereum

Snad všichni hodleři alespoň jednou použili nějaký blockchainový explorer (tedy vyhledávač) ke kontrole svého zůstatku či nějaké transakce s kryptoměnou..

Startuje blockchainový vyhledávač od Google

Google je zdaleka největší a nejpoužívanější internetový vyhledávač. Až dosud jste však pravděpodobně nikdy nezaznamenali ani zmínku o tom, že by měl být použitelný i pro vyhledávání na bockchainu.

To se nyní mění a společnost, resp. její uživatelé pronikají do hlubin blockchainu. Pro někoho možná trochu překvapivě Google nezačíná nabízet prohledávání adres a zůstatků pro Bitcoin, ale pro Ethereum (ETH).

Uživatelé, kteří dosud používali Etherscan.io a další ethereové vyhledávače, mohou nyní zadat svou adresu přímo do vyhledávače Google. Není tedy potřeba jej ani nijak přepínat a podobně.

Alarmující stanovisko SEC tvrdí, že celý ekosystém Ethereum spadá pod jurisdikci USA

Nicméně někteří uživetelé, kteří již novou funkci otestovali, hlásí, že ještě není na 100 procent funkční a některé adresy se vyhledávači zobrazit nepodařilo. Pokud chcete, vyzkoušejte to sami a výsledek nám můžete napsat do komentářů. Sami jsme na novinku velmi zvědaví a budeme ji s největší pravděpodobností dále sledovat a čekat na případné updaty.

Integrovaný ethereový průzkumník souvisí s nově oznámenou snahou o budování tzv. Web3, ke které se Google začal hlásit. Zjednodušeně si to lze představit jako souhrnný název další vývojové fáze internetu, která mimo jiné zahrnuje infrastrukturu pro kryptoměny a souvisí s principy, jako je decentralizace.

 

Návod | Burza Coinbase (Pro, Earn) Kompletní info, jak založit, bonus, poplatky, nákup kryptoměn

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *