Ripple povyšuje Moniku Longovou do pozice prezidentky v závěru soudního sporu s regulátorem

Ripple

Zatímco se blíží konec soudního sporu Ripple s americkou komisí pro cenné papíry (SEC), společnost oznamuje novou prezidentku.

Monika Longová prezidentkou Ripple

Společnost Ripple Labs oznámila svou novou prezidentku. Tou se stává Monika Longová, senior viceprezidentka a generální manažerka firmy.

Jak uvedl generální ředitel Ripple Brad Garlinghouse:

Dokonce i v současném náročném kryptoprostředí pomohla Monica nasměrovat Ripple na velmi unikátní místo růstu a finanční síly. V průběhu let mi byla pomocnou poradkyní a jsem vděčný, že mám příležitost s ní ještě těsněji spolupracovat, když se pustí do své role prezidentky.

Nová prezidentka pracovala pro Ripple již v době, kdy měla společnost jen 10 zaměstnanců. Přišla v roce 2013 a od roku 2020 působila na pozici generální manažerky.

 

Bitcoin na prahu bull marketu? Další várka bullish grafů: Týden na trzích
Advertisement

 

Ohledně svého povýšení uvedla:

Více než polovina mé profesionální kariéry byla v oblasti kryptoměn – a co je důležitější, v Ripple. Jsem neuvěřitelně poctěna a jsem připravena pustit se do prácě jako prezidentka.

Povýšení přišlo v době krátce před vyvrcholením ostře sledované kauzy Ripple vs SEC. SEC zažalovala Ripple Labs v prosinci 2020 na základě obvinění, že vydávala XRP jako neregistrovaný cenný papír.

 

Arizonská Senátorka předkládá návrh zákona, kterým by se Bitcoin stal zákonným platidlem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.