Soutěž o Shamir Backup edici od Recovery Seed v hodnotě 2 099 Kč! Právě probíhá v Hodlerské komunitě

0
Recovery Seed, backup, shamir, seed

Nyní se v Hodlerské komunitě na Facebooku soutěží o kolekci destiček pro uložení SEEDů v hodnotě přes 2 tisíce korun od Recovery Seed. Zůčastníte se?

Soutěž o Shamir Backup edici od Recovery Seed

Bezpečnost je důležitá a žádný hodler by neměl podcenit důležitost správného uložení svých privátních klíčů. Máme proto velkou radost, že vám po delší době, kdy jsme naposledy soutěžili o jeden Litecoin s Bitbeli, můžeme nabídnout další zajímavou soutěž o lákavou cenu. Tentokrát výhru věnuje RecoverySeed.cz a vy máte možnost vyhrát hodnotnou kolekci nerezových destiček speciálně vyrobených pro trvanlivé uložení vašich SEEDů. Jedná se o druhou vylepšenou verzi destiček od RecoverySeed, se zrcadlově vyleštěným povrchem, které mají na přední straně destičky klasickou tabulku s 24 poličky a na zadní straně naleznete nové propracovanější logo Bitcoinu.

Edice Shamir backup obsahuje 4 Recovery Seed destičky z nerezové oceli, na které si sami bezpečně vygravírujete své zálohy. Výrobce tuto kombinaci doporučuje speciálně pro Shamir řešení, které naleznete u hardwarových peněženek Trezor. Tato záloha SEEDu patří k těm nejbezpečnějším vůbec, protože umožňuje rozdělení privátních klíčů do více kombinací slov (SEEDů). Uživatel si snadno určí jejich množství a minimální počet pro odemknutí mincí (např. 3 ze 4). Následně si destičky rozmístíte na vícero míst, jednu si třeba necháte doma, další dáte rodině, další do bezpečnostní schránky a podobně.

Destičky je také možno použít klasicky pro 4 různé SEEDy a vzhledem k odolnosti materiálu vám zaručí vysokou životnost zálohy vašeho HODL portfolia.

Obsah balení Shamir backup v hodnotě 2 099 Kč:

Advertisement
  • 4x Recovery Seed destička z prémiové zrcadlové nerezové oceli,
  • 1x gravírovací tužka (baterie nejsou součásti balení),
  • 1x náhradní hrot pro gravírovací tužku,
  • 4x leštící ubrousek.

Soutěžíme v Hodlerské komunitě

Pokud ještě nejste v naší facebookové skupině Hodlerská komunita, tak se určitě přidejte a vyčkejte na soutěž, která se zde objeví krátce po zveřejnění tohoto článku (do několika hodin). Potrvá přibližně týden a vy tak budete mít poměrně slušnou šanci na výhru skvělé pomůcky pro každého hodlera od Recovery Seed.

Hodlerskou komunitu najdete ZDE.

A pokud se vám třeba nechce čekat, můžete si destičky sami zakoupit ZDE.

 

Co je SEED, jak funguje a kam ho uložit: Pro nováčky

Advertisement

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *