Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Tento katalyzátor by mohl spustit explozi Bitcoinu na šesticifernou cenu: Jack Mallers, CEO LN peněženky Strike

Co podle vás může vyvolat tlak na růst ceny Bitcoinu (BTC) na nová historická maxima? Bude to halving, náklus nových uživatelů a institucionální přijetí? Možná, ale Jack Mallers uvádí jeden konkrétní důvod.

Cenu Bitcoinu podle generálního ředitele BTC Lightning Network peněženky Strike požene na sever jeden katalyzátor, který povede k tomu, že dosáhne šesticiferné hodnoty.

V novém rozhovoru pro Fox Business Jack Mallers říká, že to vidí tak, že Bitcoin nakonec bude mít hodnotu stovek tisíc dolarů za coin, protože americká vláda pokračuje v navyšování dluhů.

Mallers uvedl:

Ach můj bože, tahle věc půjde do stovek tisíc dolarů za minci. Americká vláda je tolik zadlužená. O ceně Bitcoinu přemýšlím tak, že se rovná technologii plus fiat likviditě, takže půjde nahoru, protože je to inovativní technologie a jsou to lepší peníze.

Ale to, co ji skutečně vystřelí nahoru krkolomným tempem, je, když naše vláda je desítky bilionů dolarů dluhu a musí tento dluh přetisknout, takže mají spoustu peněz k tisku a finanční aktiva vyletí nahoru. Bitcoin jde nahoru nejvíce, protože je nejtěžší ho vyrobit více.

Podle Mallerse americká vláda nepřikročí k nějakému tvrdému resetu, ale naopak bude nadále tisknout peníze, aby podpořila ekonomiku. Toto rozhodnutí způsobí nárůst cen aktiv, jako jsou akcie, kryptoměny a zlato.

Vláda má třetí možnost, která je pro ni jedinečná – mohou tisknout peníze, které jim chybí, a když tiskne peníze, které jí chybí, okrádá všechny lidi, kteří drží americké dolary…

Jediný způsob, jak se zachránit, je nevlastnit dolary. A tehdy vidíte, jak věci jako S&P 500 a zlato a bitcoiny stoupají. To se stane během příštích dvou let.

Bitcoin se aktuálně obchoduje za 36 333 USD a k cestě ceny nad milník 100 tisíc dolarů za jednotku ho tak dělí téměř 200% růst.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *