Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Započal návrat retailu! Drobní investoři se začínají znovu objevovat v kryptoměnách během vzpruhy na trzích

Růst Bitcoinu o cca 25 % za poslední měsíc vábí drobné kryptoměnové investory po celém světě. Ti se tak začínají opět opatrně vracet k maloobchodním obchodním aplikacím, jako je Robinhood a Coinbase.

Podle nové zprávy Bloombergu se malí investoři „mom-and-pop“ tiše vkrádají zpět na krypto trhy. Zatím však zdaleka nedosahují stejné úrovně zapojení jako při posledním býčím trhu.

Robinhood i Coinbase minulý týden zveřejnily pozitivní zprávy o výdělcích. Coinbase konkrétně oznámila nárůst tržeb a uživatelů a za sebou má první ziskové čtvrtletí po dvou letech, což mělo pozitivní vliv i na cenu akcií společnosti (COIN), které v minulosti hodně trpěly.

Existují známky toho, že maloobchodní publikum se začíná vracet na trh, ale ještě zdaleka ne v rozsahu posledního býčího trhu… Dokonce i krypto akcie jako COIN a těžařské společnosti vykazují větší volatilitu než mnoho tokenů, uvedl trader společnosti Arca Kyle Doane.

To potvrdil také Owen Lau, výkonný ředitel a hlavní analytik v oddělení výzkumu akcií společnosti Oppenheimer & Co, který uvedl:

Jsme pouze na 16 % posledního vrcholu maloobchodního objemu. S návratem peněz od zkrachovalých subjektů je zde potenciálně velký prostor pro růst.

Finanční ředitelka Coinbase Alesia Haasová k tomu dodala, že firma zaznamenala „dobré hnací síly“ a naznačila, že očekávají, že se retail nezastaví.

Společnost vyhlíží dubnový halving, který sníží odměny těžařů BTC na polovinu, což historicky vedlo k většímu zapojení a růstu množství drobných investorů.

Další:

Worldcoin Sama Altmana (WLD) vygeneroval explozivní růst o 200 % po překonání milionu uživatelů peněženky

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *