Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Worldcoin Sama Altmana (WLD) vygeneroval explozivní růst o 200 % po překonání milionu uživatelů peněženky

Kontroverzní biometrický kryptoprojekt Worldcoin (WLD) pro skenování očí raketově rostl a dosáhl nových historických cenových maxim po přívalu zájmu o novou peněženku.

Worldcoin, projekt spoluzakladatele OpenAI Sama Altmana, v sobotu oznámil, že World App, první peněženka vytvořená pro tento projekt, minulý týden překonala milník 1 milionu denních uživatelů.

Kryptoměna WLD se v době psaní tohoto článku obchodovala již v počáteční korekci za 6,36 USD. Stále však jde o výrazně vyšší cenu, než 2,60 USD před týdnem a 2,48 USD před měsícem, odkud odstartoval růst na pondělní ATH na bezmála 8 dolarech za jednotku.

Růst o více než 200 % na cca 3násobek původní ceny dostává projekt do popředí zájmu kryptosvěta a obchodníků. Také se díky němu Worldcoin probojoval do první stovky kryptoměn podle kapitalizace s aktuální tržní hodnotou cca 830 milionů dolarů.

Zajemci o vstup do projektu si musí nejprve stáhnout aplikaci Worldcoin, získat kompatibilní kryptopeněženku a poté navštívit zařízení Orb, kde obdrží svou identifikaci, neboli World ID. Počet uživatelů přitom neustále roste.

Worldcoiny jsou generované a rozdávané uživatelům, kteří se dostaví k některé z koulí Orb a nechají si naskenovat oční duhovku v rámci biometrického ověření ID. Projekt vyvolal obavy o soukromí po celém světě.

Další:

Bitcoin v nejbližší době dosáhne 65 000 USD, nebo klesne o 11 tisíc dolarů, pokud selže, říká Dave the Wave

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *