Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Michaël van de Poppe říká, že Bitcoin před korekcí vzlétne na 58 tisíc USD, ale výrazně ho překoná DeFi

Široce sledovaný kryptoanalytik Michaël van de Poppe aktualizuje svůj výhled pro Bitcoin (BTC). Predikuje, že hlavní kryptoměna kulminuje, ale Ethereum a další altcoiny její růst překonají.

Svým téměř 700 tisíc sledujícím na sociální síti X Michaël van de Poppe prozradil, že očekává, že protokoly decentralizovaných financí (DeFi) a technologické projekty decentralizované fyzické infrastruktury (DePIN) začnou brzy překonávat Bitcoin.

  • Projekty Decentralized physical infrastructure networks (DePIN) využívají technologii blockchainu ke zlepšení bezpečnosti, účinnosti a transparentnosti ve fyzických systémech, jako jsou sítě obnovitelné energie, úložiště souborů a operace dodavatelského řetězce.

Silná týdenní svíčka na ETH/BTC. Zdá se velmi pravděpodobné, že rotace začala.

DeFi/DePin se chystají na výraznou převahu. Bitcoin je blízko vrcholu. Ostatní ekosystémy si začínají vést dobře, uvedl analytik.

Zběžný pohled na dlouhodobý graf Etherea vůči BTC skutečně ukazuje, že se ETH dostalo do oblasti předpokládaného supportu. Zde může potenciálně zahájit odraz na vyšší hodnoty, pokud se ETH samozřejmě podaří udržet nad podporou..

Další část predikce influencera předpokládá s růstem Bitcoinu až na 58 tisíc dolarů a s následnou korekcí. Poté podle analytika může Bitcoin následovat historický cenový vzor a vzedmout se k dalšímu mohutnému závěru cyklu.

Bitcoin konsoliduje na 52 000 USD s celkovou tržní kapitalizací 1,9 bilionu USD. Vzestup se zdá být pro bitcoiny relativně omezený. Mojí celkovou tezí je pokračování na 54 000 – 58 000 USD a poté konsolidace a širší korekce.

Je to dubnový cyklus Bitcoinu 2016, který dosáhl vrcholu v prosinci 2017. Cyklus Bitcoinu v březnu 2020 dosáhl vrcholu v listopadu 2021. Hodnota Bitcoinu je 51 000 USD, ale za dva roky bude tato hodnota výrazně vyšší. Nastřádejte co nejvíce, uzavřel Michaël van de Poppe.

Další:

Odlivy bitcoinového ETF fondu GBTC společnosti Grayscale překročily 7 miliard dolarů! Nyní zpomalují

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *