Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Elizabeth Warrenová šířila falešný příběh o kryptu v Hamásu! Ministerstvo financí USA mělo data a nezasáhlo

Teorie vysoce postavené kryptokritičky senátorky Elizabeth Warrenové o hrozbách digitálních aktiv se neopíraly o reálné základy. Odhalení přichází ze strany představitele pro boj s terorismem americké vlády.

Během slyšení ve Sněmovně reprezentantů pro finanční služby údajně došlo k rozkrytí vyprávění americké senátorky Warrenové, že digitální aktiva ohrožují národní bezpečnost.

Svědectví vrcholného představitele úřadu pro terorismus a finanční zpravodajství ministerstva financí zasadilo vážnou ránu vypravěčům příběhů o tom, že jsou kryptoměny pro zločince.

Brian Nelson, náměstek ministra pro terorismus a finanční zpravodajství, řekl, že používání digitálních aktiv teroristy není tím závažným problémem, za který je Elizabeth Warrenová a některá média hnala k zodpovědnosti.

Svědectví vyvrací tvrzení senátorky Warrenové, že krypto aktiva jsou z velké části zodpovědná za financování teroristických skupin po celém světě. Warrenová také prosazuje legislativu, která by údajně donutila kryptoprůmysl dodržovat „stejná pravidla proti praní špinavých peněz jako všichni ostatní.”

Ministerstvo financí dává jasně najevo, že potřebujeme nové zákony, abychom zasáhli proti používání kryptoměn, které umožní teroristickým skupinám, zlotřilým národům, drogovým baronům, gangům ransomwaru a podvodníkům prát miliardy ukradených finančních prostředků, vyhýbat se sankcím, financovat programy nelegálních zbraní a zisk z ničivých kybernetických útoků, prohlásila dříve Elizabeth Warrenová.

Když však mluvil s většinovým vůdcem Sněmovny Tomem Emmerem, Nelson uvedl:

Vyhodnotili jsme, že teroristé stále raději používají tradiční produkty a služby.

V rozhovoru pro FOX Emmer uvedl, že americké ministerstvo financí mělo správná data včas, ale nezasáhlo, aby šíření lživých narativů zabránilo.

Měsíce byli zákonodárci, obchodní vůdci a americká veřejnost přesvědčováni, aby věřili, že kryptoměny jsou pro Hamás významným nástrojem pro získávání finančních prostředků, protože tisk nesprávně interpretoval data z řetězců a značně nafoukl čísla… Ministerstvo financí mělo po celou dobu správná data a mělo odpovědnost za nápravu falešného příběhu vytvořeného tiskem, ale nepodařilo se mu uvést záznam na pravou míru, dokud škoda již nebyla napáchána.

Celá tato politická taškařice pomíjí zásadní nesmyslnost přístupu útoků na vybrané věci za to, kdo je používá. Kryptoměnu může použít každý, stejně jako hotovost, stejně jako pero a papír, jako dopravní prostředek nebo třeba počítač. Zločinci používají různé věci a úkolem úřadů není, vrátit lidstvo do doby kamenné a zakázat všechny tyto předměty a technologie.

Další:

Celsius odškodnil bývalé klienty, společnost distribuuje 2 miliardy dolarů v kryptoměnách 172 tisícům věřitelů

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *